Aluminiowe dekoracje mieszkania

Zaczęłam całkiem nowe życie, a nowe życie równa się z potężnymi zmianami. Zaczęłam od zmiany fryzury i wizerunku, ale to nie wystarczyło. Postanowiłam skoczyć na głęboką wodę i zmieniłam mieszkanie. Tym razem kupiłam, większe, ładniejsze i w lepszej dzielnicy. Musiałam je tylko porządnie urządzić według świeżo wypracowanego stylu.

Ozdobne aluminium w mieszkaniu

litery aluminioweMiałam bardzo dużo pomysłów na aranżacje wnętrz wiec musiałam wybrać jeden, żeby nie zrobić wielkiego chaosu w domu. Nie lubię też jak jest za dużo rzeczy. Miałam w planach trochę dekoracji z aluminium, bo bardzo mi się podobały. Chciałam kupić litery aluminiowe, żeby zrobić na ścianie w salonie jakiś ciekawy napis. Musiałam tylko znaleźć odpowiedni sklep, który takimi dysponował. Nie chciałam, żeby litery były za duże, bo nie chciałam zająć nimi całej ściany. Nie wyglądało by to dobrze, bo salon też nie należał do największych jakie widziałam. Na całe szczęście udało mi się w niedługim czasie znaleźć odpowiednie litery, które mnie interesowały. Zamówiłam wszystkie które potrzebowałam, żeby ułożyć z nich ciekawy napis. Trochę trwało zanim je dostałam, bo wszystkie litery aluminiowe były wycinane ręcznie. Nie przeszkadzało mi to dlatego że w między czasie skończyłam urządzać resztę mieszkania. Po trzech tygodniach litery dotarły i mogłam układać sobie napis, żeby później moc sobie je powiesić na ścianie. Miałam nadzieje, że będzie to wyglądać tak jak wyobrażałam to sobie w głowie.

Kilka godzin zajęło mi ułożenie tego tak jak chciałam. Niestety pierwsza opcja nie pasowała wizualnie do całokształtu pokoju, dlatego kilka razy musiałam zmienić całą koncepcję. Udało mi się w końcu dojść do perfekcji. Napis wyglądał na ścianie naprawdę fajnie i pasował do całego pokoju. Byłam zadowolona z mojego dzieła.