Na firmowy wyjazd integracyjny wynajmujemy autokar

W tym roku w mojej pracy organizujemy sobie wspólny wyjazd integracyjny. Jedziemy na niego w osiem osób pracujących wraz z naszymi najbliższymi rodzinami. To już nie pierwszy taki wyjazd, bo staramy się tak integrować przynajmniej raz w roku. Natomiast ten rok będzie wyjątkowy, bo po raz pierwszy nie jedziemy własnymi samochodami tylko wynajmujemy sobie autokar.

Wynajęcie autokaru wyjdzie nas znacznie taniej

autokary wrocław wynajemJak sobie to tak w tym roku policzyliśmy to okazało się, że wynajęcie małego autokaru o pojemności na dwadzieścia osób wyjdzie nas znacznie taniej niż podróż swoimi samochodami. Ustalimy tylko punkt zbiórki z którego wyruszymy w wspólną podróż. Będzie nas jechało sześć rodzin. Jedziemy do Zakopanego, a więc każdy z nas ma do przejechania średnio trzysta kilometrów. Wynajęcie autokaru będzie nas kosztować dokładnie tysiąc złotych, bo taką stawkę wynegocjowaliśmy z firmą oferującą autokary Wrocław wynajem dosłownie na każdą kieszeń. A jeśli pojechalibyśmy na sześć samochodów to każdy musi spalić przynajmniej jeden bak paliwa. A zatem przejazd kosztowałby nas około dwóch tysięcy złotych. Z naszych obliczeń wynika, że wycieczka busem na weekend do Zakopanego opłaci nam się o wiele bardziej niż wycieczka swoimi własnymi środkami transportu. No a poza tym to wiadomo, że w autokarze jest przecież o wiele lepszy klimat do wspólnej zabawy i integracji. Nikt nie musi prowadzić samochodu i to jest ogromna zaleta w przypadku takiego wyjazdu.

Muszę też przyznać, że bardzo łatwe okazało się znalezienie firmy wynajmującej autokary. We Wrocławiu działa bardzo wiele firm, które oferują właśnie taki transport zorganizowany. Ceny są obecnie bardzo atrakcyjne, bo i konkurencja jest duża. Pomimo rosnących cen na stacjach paliw firmy przewozowe starają się raczej nie windować swoich cenników.