Atestowany olej z marihuany

Tetrahydrokannabinol (THC) to substancja psychoaktywna, która chyba jest najpowszechniej znana. Niemniej jednak, nie jest tak, że wszystkie gatunki konopi odurzają i uzależniają, albowiem są odmiany w stu procentach legalne.

Dlaczego warto przyjmować oleje CBD?

olej konopny 5 cbdMówimy tu oczywiście o konopiach włóknistych, czyli siewnych (sativa), cechujących się bardzo niską, klasyfikowaną, jako śladowa, zawartością tej substancji czynnej. By dany produkt konopny był legalny, jej współczynnik nie może przekroczyć 0,2%. Dokładnie z taką sytuacją mamy do czynienia w przypadku olejów konopnych, których stosowanie, rekomendowane jest najszerzej. Zresztą nie ma w tym nic dziwnego, wszak właśnie one wykazują właściwości przeciwnowotworowe, przeciwbólowe, przeciwpsychotyczne, przeciwzapalne, jak też przeciwdrgawkowe i przeciwwymiotne. Nie można również zapominać iż ta substancja czynna, sama w sobie, to bardzo silny przeciwutleniacz, w związku z czym niszczy wolne rodniki, jak też oczyszcza organizm z toksyn. Należy także dodać, że przygodę z produktami, pozyskiwanymi z legalnych konopi, należy zaczynać od produktów o niskiej zawartości kannabidiolu i dopiero stopniowo przechodzić na wyroby mocniejsze – o ile w ogóle zajdzie taka potrzeba. Dlatego też warto zaproponować olej konopny 5 CBD albowiem nie należy do najsłabszych, ale właśnie tych o umiarkowanej sile działania, a przy tym nie jest drogi. Wszak za jedno, 10-mililitrowe opakowanie, zapłacimy od czterdziestu do sześćdziesięciu złotych.

Legalne konopie hodowane są metodą indoor, w specjalnie przygotowanych do tego halach lub szklarniach. Sprawia to, że rośliny nie mają kontaktu z pasożytami oraz owadami, a także nie zachodzi potrzeba stosowania chemicznych oprysków oraz syntetycznych nawozów.