Czym ocieplić poddasze?

Z wielu badań, których wyniki bez najmniejszego problemu można odnaleźć chociażby w internecie, i statystyk prowadzonych przez różnego rodzaju biura zajmujące się sprzedażą nieruchomości, wynika, że znacznie wzrosło zainteresowanie na kupno mieszkań poddaszowych. Taki trend utrzymuje się szczególnie w dużych miastach, gdzie istnieje najwięcej starych kamienic. To właśnie w takich budynkach poddasza są najbardziej pożądane. 

Pianka najlepszym sposobem na izolację poddasza

dokładne izolacje poddasza pianą pur - ŚląskMieszkania na poddaszach kuszą swoim niecodziennym wyglądem i możliwościami aranżacji. Ludziom podobają się skośne dachy i stare belki konstrukcyjne, które dodatkowo nadają takiemu mieszkaniu klimat i charakter. Jak się jednak okazuje kupno mieszkania na poddaszu to nie lada wyczyn. Biura nieruchomości wskazują, że to na Śląsku istnieje największe zainteresowanie takimi lokalami, pewnie wpływ na taki stan rzeczy ma fakt, że to właśnie tam istnieje tak wiele kamienic, które mogą pochwalić się pięknymi poddaszami. To również właśnie tam sprzedaje się najwięcej poddaszy, które nadają się wyłącznie do całkowitego remontu albo do adaptacji. W takim wypadku warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego ocieplenia takiej przestrzeni. Obecnie bardzo popularna stała się pianka pur. Ocieplanie takim sposobem na pewno sprawi, że usługa wykonana będzie bardzo szybko, nakłada się ją bowiem natryskowo, jak i sprawnie i porządnie. Również na Śląsku istnieje wiele firm, które takimi zleceniami się zajmują. Co sprawia, że dokładne izolacje poddasza pianą pur – Śląsk, jest jedną z najczęściej zamawianych usług, jak i najbardziej pożądaną. Myślę, że w momencie zakupu poddasza do remontu warto zdecydować się na ocieplanie pianką, aniżeli tradycyjną już watą mineralną. Na pewno daje ona lepszy efekt.

Poddasza posiadają w sobie coś więcej, coś, czego zwykłe mieszkania nie mają i nigdy mieć nie będą, mianowicie- duszę. Jeśli o takiej można mówić w kontekście mieszkań oczywiście. Jednak myślę, że to, oraz to, że mieszkania poddaszowe są niebanalne i dają właścicielowi całą masę możliwości co do aranżacji takiej powierzchni sprawia, że sprzedają się niemal jak ciepłe bułeczki. Mało tego, bardzo dobrze sprzedają się również te, które są w stanie surowym i które trzeba wyremontować.