Depilacja laserem w Łodzi

Niemalże cała nasza skóra jest pokryta włosami, które pełnią przede wszystkim rolę ochronną. Włosy na głowie są traktowane jak ozdoba i często bywają atrybutem, natomiast włosy na nogach, pod pachami, czy w okolicach bikini, są traktowane jako nieestetyczne i zbędne. W związku z czym są one systematycznie usuwane, szczególnie przez kobiety, dla których gładka skóra jest bardzo ważna.

Jak wygląda depilacja przy użyciu lasera?

laserowa depilacja łódźŻeby skutecznie się pozbyć owłosienia z najważniejszych części ciała, kobiety mają do wyboru kilka metod. Każda z nich pozwala na osiągnięcie efektu gładkiej skóry, ale utrzymuje się od kilkudziesięciu godzin do kilkunastu dni. Kobiety najczęściej sięgają po najtańszą jednorazową maszynkę do golenia, ponieważ jest ona praktyczna i pozwala na szybkie wykonanie zabiegu. Jednak efekt jej działania utrzymuje do jednego dnia, więc bardzo krótko. Na nieco dłużej gwarantują skórę bez włosków metody depilacji elektryczną golarką, plastrami z woskiem, czy specjalnym kremem. To co łączy te metody, to fakt, że trzeba je systematycznie powtarzać, ponieważ włosy zawsze odrosną. Obecnie najskuteczniejszą metodą jest laserowa depilacja Łódź jest miejscem, gdzie jest ona przeprowadzana w wielu salonach kosmetycznych. Jest to jedyna metoda, która całkowicie nas uwalnia od konieczności usuwania niechcianego owłosienia. Działanie lasera jest bardzo precyzyjne, ponieważ działa on jedynie na włoski, które zostają wypalone razem z cebulkami. Ponieważ włosy nie rosną jednocześnie i są w różnych fazach wzrostu, to zabieg trzeba powtórzyć przynajmniej kilka razy, aby uzyskać zadowalający efekt. Na zabieg depilacji należy przyjść z całkowicie gładką skórą, ponieważ wypalanie włosków, które przebiły się już przez skórę może być niekomfortowe. Czas trwania zabiegu to zaledwie od dwudziestu do pięćdziesięciu minut.

Każdego roku przybywa zadowolonych klientek metody laserowej depilacji, pomimo, że nie należy ona do najtańszych. Jeden zabieg może kosztować od dwustu do nawet ośmiuset złotych, a jak już zostało wspomniane, trzeba wykonać przynajmniej kilka zabiegów, aby uzyskać pożądany efekt. Metoda ta jest całkowicie bezbolesna i przede wszystkim bezpieczna. Jedynie kobiety w ciąży i posiadające jakiekolwiek zmiany skórne, nie powinny się jej poddawać.