Dobry wózek Bebetto

Kompletując wyprawkę dla noworodka nie możemy zapomnieć o łóżeczku z kompletem pościeli, wózku i sporym zapasie ubranek. Zakup wózka dobrze jest zrobić zanim się dziecko urodzi żebyśmy mogli je spokojnie odebrać ze szpitala i przywieźć do domu. Najlepiej od razu kupić zestaw trzech elementów wózka, które przydadzą się na pierwsze lata życia dziecka. 

Z czego się składają wózki Bebetto 3w1?  

wózek 3w1 bebetto vulcanoWyprawkę możemy skompletować całą za jednym razem, albo zakupić w częściach. Jeżeli chodzi o zakup wózka, to najlepiej od razu kupić zestaw trzech, niezbędnych elementów, bo zaoszczędzimy sporo pieniędzy. Wózek 3w1 Bebetto Vulcano, to zestaw trzyczęściowy : duża gondola, wygodna spacerówka i obowiązkowy fotelik samochodowy. Wszystkie trzy części są w łatwy sposób montowane na jednym stelażu, który dzięki wykonaniu z aluminium, jest bardzo lekki. Gondola jest idealna dla noworodka i niemowlaka, bo od momentu kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać i chodzić, to możemy go wozić w spacerówce. Gondola Vulcano jest dość długa i szeroka, dzięki czemu z powodzeniem zmieści się w niej ponad pięciokilogramowy bobas. Od spodu posiada ona wbudowany system wentylacji zapewniający właściwą cyrkulację powietrza. Pod wózkiem znajduje się obszerna torba zapinana na zamek, do której możemy chować zakupy. Duże, pompowane koła zapewniają łatwą jazdę, a mocne hamulce zwiększają bezpieczeństwo. Wózek Bebetto jest wyposażony w nowoczesne  amortyzatory, które niweluje większość wstrząsów i pozwalają na płynne prowadzenie. Spacerówka z zestawu 3w1, posiada dużą budkę, dającą się rozłożyć nawet pod kątem stu osiemdziesięciu stopni i zakrywa niemalże cale dziecko. Wyprofilowane siedzisko jest wykonane z miękkiej gąbki dopasowującej się do kształtu dziecka i zapewniającej właściwe dla jego pleców podparcie. Uchwyt do prowadzenia wózka posiada regulację wysokości, przez co prowadzenie wózka staje się wygodne bez względu na wzrost. Fotelik firmy Bebetto będzie idealny dla każdego dziecka od urodzenia aż do trzeciego roku życia. 

Firma Bebetto jest od lat ceniona przez rodziców za starannie wykonany sprzęt, który jest wielofunkcyjny. Wózek w zestawie 3w1 całkowicie zaspokaja potrzeby dziecka i wymagania rodziców. Wózki Vulcano możemy kupić w większości sklepów z artykułami dla dzieci, albo w nieco niższej cenie dostaniemy je w sieci. Możemy także poszukać używanych wózków w dobrym stanie technicznym za nieduże pieniądze.