Innowacyjny derma roller

 

Każda z nas czasami ma taki dzień, że nie czuje się zbyt dobrze w swoim ciele. O ile takie kompleksy nadchodzą i szybko przemijają, to nie ma problemu. Zdarza się, że mamy jakieś spadki dobrego nastroju. Jednak w momencie, gdy faktycznie widzimy, że powinnyśmy coś ze sobą zrobić, nie warto narzekać, należy przejść od razu do działania.

Odmładzanie derma rollerem

derma rollerW moim przypadku było tak, że zaczęłam zauważać pogorszenie kondycji skóry. Zaczęła tracić napięcie i stała się obwisła. Wyglądało to bardzo nieestetycznie. U kosmetyczki dowiedziałam się, że mogę kupić sobie specjalny derma roller i używać go w  domu. To takie urządzenie z rolką, które posiada miniaturowe igiełki. Działają na zasadzie pobudzania skóry do regeneracji, przez nakłucia. Dzięki temu skóra się ożywia i produkuje kolagen. Jak tylko dowiedziałam się o czymś takim, stwierdziłam, że muszę nabyć ten przyrząd. Dotarł do mnie za około trzy dni. Należy wiedzieć, że można go używać około raz w tygodniu, żeby nie przesadzić. Dokładnie przeczytałam instrukcję zawartą w opakowaniu i rozpoczęłam swoją domową przygodę z odmładzaniem. Myślałam, że zabieg ten będzie nieprzyjemny. Jednak nie odczuwałam żadnego dyskomfortu, urządzenie niezwykle sprawnie przemieszczało się po twarzy. Rolka dobrze się kręciła, nie zacinała się. W krótkim czasie można było wykonać całą aplikację, dlatego z powodzeniem przyda się nawet dla kobiet, które mają bardzo mało czasu wolnego.

Kiedy zaczęłam zauważać pierwsze efekty stosowania rollera, byłam zachwycona. Nie spodziewałam się, ze zadziała tak szybko i precyzyjnie. Mogłam znów poczuć się młodo. Dzięki regularności, zapobiegłam przedwczesnemu starzeniu. Poprawił się mój owal twarzy, kąciki ust nawet lekko się uniosły. Byłam zachwycona rezultatami.