Jak często odjeżdżają busy?

Na rynku przewoźników mamy wielu, którzy świadczą swoje usługi wyłącznie autobusami. Taka opcja jednak nie jest satysfakcjonująca dla wymagających podróżnych, toteż nie ma się czemu dziwić, że szukają oni alternatywnej oferty.

Przejazd z Holandii do Lublina

busy lublin holandiaKorzystając z otwartych granic, wielu naszych rodaków, zdecydowało się na pracę zarobkową w innych krajach UE. Jednym z tych krajów jest Holandia, do której Polacy, po Wielkiej Brytanii i Niemczech, jeżdżą najczęściej. W przeciwieństwie do lotów na Wyspy, bilety lotnicze do Niderlandów wcale nie są tanie i dlatego najwięcej osób decyduje się na transport drogowy. Tu wybór, był dotychczas dość ograniczony, albowiem miało się do wyboru przejazd autobusem lub autokarem. Biorąc pod uwagę, że mogą one mieścić nawet dwie setki pasażerów, trudno mówić o komforcie w czasie podróży, jak też o chwili relaksu z książką lub muzyką. Zaznaczyć tu trzeba, że przejazd do Holandii trwa autobusem nawet 12-13 godzin więc tak niekorzystne warunki, zwykle potęgują ogólny dyskomfort. Nie ma się zatem czemu dziwić, że do gry weszli prywatni przewoźnicy, którzy oferują bezpośredni transport z Holandii wygodnymi, wyposażonymi we wszelkie udogodnienia, busami. Mowa tu głównie o obecności toalet, dzięki czemu nie jest konieczne organizowanie postojów. Warto też wspomnieć o dostępie do darmowej sieci wi-fi, rozkładanych do pozycji pół-leżącej fotelach, klimatyzacji, czy też wbudowanych w zagłówki wyświetlaczy LCD. Busy Holandia Lublin są nie tylko bardziej komfortowym środkiem transportu od autobusów, ale także tańszym. Bowiem cena biletu na bus z wcześniejszą rezerwacją jest niemal o 12-13 procent niższa od standardowego kursu autokarem lub autobusem. Wielu podróżnym rob to różnicę, a zwłaszcza tym, którzy kursują między Holandią i Polską regularnie, czyli nie rzadziej niż raz na dwa tygodnie. Warto też wiedzieć, że busy są na miejscu nawet o 2-3 godziny szybciej od pojazdów standardowych przewoźników.

Warto zastanowić się nad zakupieniem biletu na bus, ponieważ jest to niezwykle komfortowy środek transportu, a przy tym zabiera jednorazowo nie więcej niż pięćdziesięciu pasażerów, zatem względem autobusów i autokarów, panuje w nich wręcz kameralna atmosfera, a dojazd jest znacznie szybszy.

Najnowsze informacje na https://busy-polskabelgia.pl