Jaki materac wybrać mając duże wymagania?

Komfortowy sen to niezwykle cenna rzecz, zatem warto zainwestować w najlepszej jakości materac, który posłuży przez lata. Materac należy dobrać do wymagań odnośnie twardości oraz struktury. Ważne jest, aby materac dopasowywał się do kształtu ciała śpiącej osoby i był elastyczny, zapewniając komfort i świetne podparcie podczas snu.

Materac dla najbardziej wymagających

firma sleepmed - materaceDla osób bardzo wymagających polecana jest solidna firma Sleepmed – materace mają aż 15 lat gwarancji. Materace są prozdrowotne i znacznie poprawiają jakość snu. Stanowią również świetne podparcie dla kręgosłupa, co powoduje, że sen jest niezwykle komfortowy i nie dochodzi wtedy do spięcia mięśni. Dzięki świetnej jakości piance istnieje możliwość modyfikacji ustawienia warstw w materacu. Dla osób tęższych zaleca się wybór twardego materaca, natomiast dla osób lekkich polecane są miękkie materace. Idealnym rozwiązaniem są materace średnio twarde, z dodatkową warstwą z kokosa. Dzięki możliwości modyfikacji twardości materaca, klient ma możliwość idealnego dopasowania jego twardości dla swoich potrzeb. Antybakteryjna i antyalergiczna warstwa sprawia, że z materaca mogą korzystać alergicy i osoby wrażliwe na wszelkie drobnoustroje. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej pianki termoelastycznej, materac pod wpływem ciepła ciała dopasowuje się idealnie do danej sylwetki, dając ogromny komfort podczas snu i zapewniając niezwykłe podparcie. Pokrowiec materaca posiada świetną wentylację, co sprawia, że nie dochodzi do przepacania się podczas snu. Pokrowiec jest zapinany na zamek, zatem w łatwy sposób można go zdjąć i wyprać w pralce. Producent ma w swojej ofercie również innowacyjne materace sprężynowe, które wykonane są w najnowszej technologii. Sprężyny zawarte są w specjalnych kieszeniach, co sprawia, że podczas spania dwóch osób, ta druga osoba nie odczuwa drgań.

Dzięki możliwości dokupienia maty kokosowej, można jeszcze bardziej zwiększyć twardość materaca, co jest idealnym rozwiązaniem nawet dla bardzo wymagających klientów. Mata kokosowa przedłuża żywotność materaca i poprawia cyrkulację powietrza w materacu, co sprawia, że nie gromadzą się w nim drobnoustroje oraz pleśń. Matę można umieścić w dowolnej warstwie materaca, w zależności od oczekiwanej twardości.