Kobaltowe rolety w moich oknach

Bardzo długo z mężem odkładaliśmy pieniądze na kupno własnego mieszkania. Chcieliśmy, aby było ono całkowicie nasze i pchać się w różne kredyty. Wreszcie udało nam się spełnić to marzenie. Kupiliśmy nowe mieszkanie w całkiem przyjaznej i cichej okolicy. Trochę opóźnił się odbiór tych mieszkań od dewelopera, jednak warto było czekać, bo mieszkanie jest takie, jak sobie wymarzyliśmy. 

Jakie rolety wybrać?

rolety materiałowe w WarszawieMogliśmy wreszcie zacząć urządzać, to nasze wspólne mieszkanie. Nie mogłam się tego doczekać, bo zawsze marzyło mi się coś takiego. Też po latach mieszkania w wynajmowanych mieszkaniach, chcieliśmy już mieć swoje cztery kąty, w których możemy coś zmieniać. Jednym problemem w nowym mieszkaniu był fakt, że sąsiedni blok stał stosunkowo blisko, więc sąsiedzi mieli widok w nasze okna, a my w nich. Jest to w pewnym stopni jakiś dyskomfort, więc też szybko postanowiliśmy coś na to poradzić. Zaczęliśmy rozglądać się za jakimiś roletami. Nie za bardzo chciałam mieć takie zwykłe, bardziej chodziło mi o jakieś nietuzinkowe, które nadadzą wnętrzu stylu, charakteru i nowoczesności. Pochodziliśmy trochę po sklepach, ale nie znalazłam nic ciekawego i pomyśleliśmy, że może znajdziemy coś ciekawego w internecie. Wpisałam hasło ”rolety materiałowe w Warszawie”. Znaleźliśmy kilka propozycji i jeden sklep oferował nam całkowicie spersonalizowane rozwiązania. Bardzo mi się ten pomysł spodobał. Mogliśmy wybrać taką barwę, jak tylko chcieliśmy, wymyślać różne wzory i inne rozwiązania. Nam bardzo zależało, aby te rolety były w bardzo intensywnych kolorach, jak na przykład mocny kobalt. Takie marzyły mi się najbardziej, a w sklepach stacjonarnych na próżno tego szukać. Tam mogłam znaleźć tylko jakieś stonowane barwy, a właśnie takich nie chciałam. Chciałam, aby te rolety były wyraziste, bo reszta mieszkania będzie urządzona w bardziej stonowanym stylu, a chciałam mieć jakiś mocny akcent. 

Jak przyszły nasze rolety i mogliśmy je zamontować, to naprawdę byłam pod wrażeniem. Mocny, intensywny kolor. Idealnie zasłaniał okna i odgradzał nas w pewnym sensie od sąsiadów, a przy tym wszystkim wyglądał po prostu obłędnie. Byłam i cały czas jestem nimi zachwycona! Kupiliśmy je też w bardzo dobrej cenie i to dużo niższej niż proponowali nam w innych sklepach, a jakość i wykonanie jest dokładnie to samo.