Komis z samochodami ze Stanów

Biznesów takich jak mój to było na pęczki. Dlatego właśnie postanowiłem wprowadzić coś, czego nikt inny jeszcze nie zrobił. To miało mi zagwarantować sukces, na który liczyłem od samego początku. Otworzyłem komis samochodowy dla klientów z różną pojemnością portfela.

Sprzedaż samochodów importowanych ze Stanów 

samochody importowane ze stanówW ostatnim czasie dość sporym zainteresowaniem cieszyły się samochody importowane ze stanów i takie właśnie postanowiłem oferować w swoim komisie. Musiałem jednak znaleźć dostawcę i zorganizować transport, co wcale łatwe nie było. Sporo czasu zajęła mi organizacja, ale ostatecznie mi się udało. Nawiązałem kontakt z człowiekiem, który oferował używane oraz nowe samochody w dość atrakcyjnych cenach. Musiałem na ten interes wyłożyć sporo gotówki, ale miałem świadomość, że wszystko mi się zwróci. Zorganizowałem transport i pozostało mi czekać na samochody. Auta dotarły do mnie po dwóch tygodniach. Import pojazdów przez cały czas koordynowałem, co dawało mi gwarancję, że wszystko przebiegało zgodnie z ustaleniami. Kiedy samochody sprawdziłem, to od razu wpłaciłem pozostałą część swojemu dostawcy ze Stanów. Samochodami interesowało się wielu klientów. Dodatkowo oferowałem atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy, co jeszcze bardziej sprawiało, że importowane samochody cieszyły się tak sporym zainteresowaniem. Mój komis, jako jedyny oferował importowane samochody i dlatego dość szybko klienci mnie docenili. Zarabiałem na tym ogromne pieniądze i byłem zadowolony.

Z czasem byłem jednym z największych handlarzy samochodów. Oferowałem coraz więcej modeli i czasami sprowadzałem te konkretne na specjalne życzenie klienta. Ludzie mi ufali a to przecież było najważniejsze. W okolicy nie było dla mnie żadnej konkurencji. Byłem najlepszy.