Komputer idealny do streamowania

 

Stwierdziłem, że odkryłem nową pasję w sobie i od paru tygodni grałem na komputerze. Wiedziałem jednak, że bardziej interesuje mnie to, aby pokazywać wszystkim jak mi idzie, a od tego już była bliska droga do zostania streamerem. Jeśli ktoś kiedyś będzie zastanawiał się nad taką pracą to faktycznie może ona przynieść także dodatkowe pieniądze, więc tym bardziej potrzebowałem porządnego sprzętu.

Sprzęt do streamowania gier

komputery do streamowania gierJeśli ktoś bierze pod uwagę streamowanie, to jak najbardziej tak samo jak ja musi sięgnąć po najlepsze jakościowo rozwiązania, które sprawdzają się doskonale. Wiem dobrze, że jeśli chodzi o streamowanie to jak najbardziej liczy się także pomysł na grę, ale przecież trzeba mieć jeszcze odpowiedni sprzęt, dzięki któremu w ogóle taka forma prezentowania swojej rozgrywki będzie możliwa. Dlatego wybrałem komputery do streamowania gier. Na rynku była ich masa, dlatego wiedziałem, że trzeba będzie sięgnąć po radę znajomego. Miałem już swoje lata i stabilną pracę, wiec na pewno nie chciałem oszczędzać na komputerze. Grunt to to, aby wszystko działało bez zarzutu. Oczywiście, zawsze można skorzystać z możliwości zakupu tańszych sprzętów, ale faktycznie warto jest postawić na sprawdzone rozwiązania. Na pewno komputer, który sobie uatrzyłem nie był najtańszy, ale przecież nie miał taki być. Miał być przede wszystkim bardzo mocno zaawansowany pozwalający na komfortową rozgrywkę.

Z powodzeniem mogę powiedzieć, że komputer wybrany przeze mnie sprawdzał się doskonale. Porządny sprzęt do gier i streamowania sprawdzał się doskonale. Spędzałem naprawdę bardzo przyjemny czas bawiąc się i rozmawiając jednocześnie z wieloma osobami, które oglądały moje rozgrywki. To było właśnie chyba to co chciałem robić i wiem, że dobrze wybrałem sprzęt.