Kubeczki wykonane z solidnego i grubego papieru

Jednorazowe kubeczki – mimo wszystko – zawsze się przydają i mimo, że niektórym jednorazówki kojarzą się z niszczeniem środowiska, to wcale nie musi tak być. Wystarczy tylko zamienić plastik na papier, a to możemy zrobić niezmiernie łatwo. Na pewno więc prędzej czy później znajdziemy firmę, która to produkuje kubeczki z przyjaznego dla środowiska tworzywa.

Papierowe oraz w pełni personalizowane kubeczki

kubki papierowe kraftMoja kawiarnia ostatnio bardzo prężnie się rozwijała i jako, że mieliśmy sporo klientów, to stwierdziliśmy, że poza samym naszym lokalem zrobimy też stoiska w różnych punktach miasta, gdzie będzie można kupić sobie kawę w jednorazowym kubeczku. Najpierw trzeba było je jednak zamówić. Pragnęłam, aby to wszystko było mimo wszystko ekologiczne, dlatego kubeczki musiały być papierowe. Długo szukałam więc producenta, które spełniłby wszystkie moje oczekiwania, aż wreszcie znalazłam kubki papierowe KRAFT, które były w sam raz i na których do tego mogłam umieścić bez problemu logo naszej kawiarni. Zamówiłam więc kubeczki w trzech rozmiarach i dość sporej ilości, ze wspomnianym logiem. Kubeczki wyprodukowano naprawdę szybko i już niedługo później mieliśmy je u siebie. Prezentowały się one naprawdę doskonale i niczego im nie brakowało, więc byłam bardzo zadowolona z takiego rozwiązania. Do tego kubeczki te były w sam raz do gorących napojów i trzymając je klienci nie parzyli sobie palców.

Kubeczki wykonane z papieru to coś idealnego do kawy na wynos i dlatego zawsze warto być w nie zaopatrzonym, jeżeli mamy własną kawiarnię. Są firmy, które pozwolą nam kubeczki spersonalizować – na przykład zamówić je z naszym logiem – więc o wygląd nie będziemy musieli się martwić, tak jak i o pojemność czy cenę. Na pewno kupimy najlepsze kubeczki.