Mocne kleje do łaczenia tworzyw sztucznych

Sklejanie tworzyw sztucznych bywa sporym wyzwaniem nawet dla profesjonalistów. Zwłaszcza szeroko występujące materiały jak polietylen i polipropylen, które cechują się niską energią powierzchniową, z reguły wymagają zastosowania specjalnego dedykowanego kleju. Pracuję w sklepie budowlanym wod kilku lat. To bardzo ciekawa praca, mam kontakt z klientami, często im doradzam i pomagam.

Popularne, mocne kleje w sklepie budowlanym

teroson - mocne klejeWiększość klejów składa się z bazy oraz rozpuszczalnika. Rozpuszczalnik działa na bazę i ulega odparowaniu lub wchłonięciu przez podłoże, a wtedy następuje zaschnięcie kleju i powstanie spoiny. W ostatnim miesiącu w naszym sklepie dużą popularnością cieszą się produkty teroson – mocne kleje to ich najlepszy wyrób. Klej ten to wysokiej jakości dwuskładnikowy klej epoksydowy o doskonałej przyczepności do różnych podłoży. Stosowany jest do łączenia metali powlekanych i niepowlekanych np. stali, aluminium.  Klienci często pytają o dobry, mocny klej. Polecam im wtedy właśnie kleje marki teroson. Kleje  tej marki są bardzo wytrzymałe, mają dobrą przyczepność do różnych powierzchni. Bardzo szybko się utwardzają. Moim zdaniem istotne jest to, że klej nie spływa, ma neutralny zapach. Dodatkowym jego atutem jest to, że doskonale chroni przed korozją, nie zawiera rozpuszczalników.Ten wyjątkowy produkt przeznaczony jest do klejenia elementów narażonych na wysokie obciążenia dynamiczne, np. pokrycia drzwi, panele boczne, słupki, panele podłogowe, elementy karoserii i pokrycia dachów lub ćwiartki. Ma więc wszechstronne zastosowanie. Jego sprzedaż w naszym sklepie jest ogromna, sprzedajemy go po kilkanaście sztuk dziennie. Kupują go klienci indywidualni i firmy budowlane. Jest pomocny w drobnych naprawach w domu a także niezbędny na budowach domu  czy dużych remontach.

Moim zdaniem kleje teroson są  wysokiej jakości uniwersalnym produktem. Cechuje się wysoką wytrzymałością i doskonałą odpornością na czynniki zewnętrzne. Polecam go zawsze swoim klientom, którzy chcą coś mocno ze sobą połączyć. Klej tej marki charakteryzuje się krystaliczną przezroczystością. Przeznaczony jest do wszelkiego rodzaju materiałów i powierzchni, w każdych warunkach. Sprawdza się w  różnych naprawach i remontach. Jest niezbędny.