Modna i ponadczasowa koszulka Carhartt

 

Któż nas nie marzy o wygodnej, wytrzymałej i trwałej odzieży, zwłaszcza łączącej w sobie wysoką jakość oraz modny fason? Firma Carhartt, której marka trwa już od końca XIX wieku, oferuje nam te produkty, przez cały czas udoskonalając swoje linie modnej odzieży.

Streetstylowa odzież Carhartt

carhartt koszulkaW 1889 roku firma Carthartt rozpoczęła produkcję odzieży roboczej. Prawie dwa wieki później Carhartt koszulka jest nadal poszukiwanym produktem noszonym przez następne pokolenia. Ponadczasowy styl sprawia, że jej krój nie zmienia się od czasów naszych pradziadków. Carhartt koszulka jest obecnie jednym z flagowych przedstawicieli freestylu, lubią ja nastolatkowie, ludzie w średnim wieku, a nawet aktywni seniorzy. Do produkcji koszulki używane są tkaniny wysokiej jakości, dobierane bardzo dokładnie według standardów firmy. Znakiem firmowym, po którym Carhartt koszulka jest rozpoznawalna, stały się podwójne i boczne przeszycia, zapobiegające skręcaniu odzieży. Dzięki temu koszulka nie rozciąga się, nie odkształca i co najważniejsze jest produktem niemnącym. Część koszulek jest wyposażona w system Work-Dry oraz Anti-Odor zapobiegające gromadzeniu się wilgoci w tkaninie, oraz nieprzyjemnemu zapachowi. Carhartt koszulka doskonale nadaje się zarówno jako odzież sportowa, jak i służąca codziennemu wyjściu do pracy. Także doskonale się zaadaptowała na wieczorne, niezobowiązujące wyjścia w gronie znajomych. Miłośnicy odzieży Carhartt powinni raz na jakiś czas przeszukiwać galerie oraz sklepy internetowe, ponieważ firma stale rozszerza swój asortyment.

Atutem produktów Carhartt jest ponadczasowość oraz klasyka. Fason i doskonała jakość materiałów połączona z wytrzymałością, kolorystyką i stylem sprawia, że marka cieszy się niesłabnącą popularnością od kilku pokoleń.