Niezapomniane przeżycia na torze samochodowym

Jazda sportowym samochodem to prezent, którego nie zapomni żaden fan motoryzacji. Moja mama jest wielką fanka motoryzacji. Kocha jazdę sportowymi samochodami. Zna się również bardzo dobrze na markach różnych samochodowych. Bez problemu rozpoznaje każdą markę, zna jej dobre strony, pojemności silników i maksymalne prędkości.

Wspólny przejazd z mamą sportowym autem na torze

przejazd samochodem po torze w warszawieMama w zeszłym tygodniu sprawiła mi wielką niespodziankę. Zorganizowała dla nas przejazd samochodem po torze w warszawie. Wykupiła dla nas przejazd mega nowoczesnym samochodem sportowym i bardzo szybkim porsche. Mama mówi, że ten tor zrodził się z miłości do dynamicznej, zapewniającej niezapomniane przeżycia jazdy i chęci zarażania nią innych. Jest w tym trochę prawdy bo przejażdżce pełnej adrenaliny z mamą postanowiłam wrócić tu jeszcze raz. Bardzo spodobała mi się na torze samochodowym. Tor wyścigowy w Warszawie to wyjątkowe, nowoczesne miejsce. Przyciąga rzesze fanów szybkiej jazdy. Tor wyścigowy, na który zabrała mnie mama cechuje się też ponadprzeciętną szerokością 12 metrów, dzięki której jazda sportowym samochodem jest bezpieczna. Idealnie gładka nawierzchnia to gwarancja pozytywnych wrażeń z przejażdżki. Byłam zachwycona jazdą szybkimi i sportowymi samochodami.  Chyba chwyciłam bakcyla jak mama. Postanowiłyśmy z mamą wrócić tu za miesiąc i pojeździć innymi sportowymi markami. Na torze są do dyspozycji sale konferencyjne, nowoczesny taras widokowy i zaplecze gastronomiczne.

Jazda po torze wyścigowym może być świetnym pomysłem na prezent nie tylko dla chłopaka. Coraz więcej kobiet lubi i jeździ szybkimi samochodami. Na takim torze wile osób spełnia po prostu swoje marzenia. Moim zdaniem to naprawdę oryginalna niespodzianka i moc wrażeń , polecam.