Nowy zlew pięknie wygląda w kuchni

 

Jestem w trakcie remontu kuchni, Mój mąż specjalnie wziął sobie wolne w firmie i sam się tym zajmuje. Jest naprawdę w tym świetny chociaż na co dzień pracuje w zupełnie innej branży. Kiedyś mąż pracował jako pomocnik w ekipie remontowej i dużo rzeczy się nauczył. Sam remontował nasze mieszkanie. Kupiliśmy mieszkanie w dobrej okolicy do generalnego remontu. Dzięki temu sporo zaoszczędziliśmy. Mąż wszystkie pomieszczenia sam remontował i na koniec zostawił sobie kuchnie.

Zakupiony zlew idealnie pasuje do nowych mebli

zlew stalowy podblatowy do kuchniMeble będzie szykował dla nas stolarz z rodziny. Ma dobre ceny i zna się na swojej pracy. Korzysta z dobrych materiałów a zależało nam żeby meble do kuchni były solidne. Chcieliśmy także porządne blaty, które będą wytrzymałe na wysoką temperaturę. Spodobał nam się zlew w pewnym programie telewizyjnym. Powiedziałam o nim stolarzowi z rodziny i on doradził nam gdzie możemy go kupić. Zlew stalowy podblatowy do kuchni, który nam się spodobał jest ostatnio bardzo modny. Sporo osób się na niego decyduje bo pięknie wygląda w kuchni. Łatwo się go czyści i nie widać na nim brudu ani zacieków. Zdecydowaliśmy się  na jego zakup bo idealnie pasował do naszego pomieszczenia. Podjechaliśmy z mężem po obiedzie do polecone sklepu. Na szczęście był na stanie wybrany przez nas zlewozmywak. Mogliśmy kupić go od ręki a stolarz dopasował do niego pozostałe meble. Zdecydowaliśmy się na spore wymiary. Nasza kuchnia była duża i chciałam żeby była funkcjonalna. Sporo gotuję, lubię to robić i do tej pory moja kuchnia pozostawała wiele do życzenia. Nowa miała spełniać wszystkie moje prośby aby dobrze mi się w niej gotowało i było mi wygodnie. Nasza rodzina jest duża. Mamy trójkę dzieci, które lubią zjeść. Staram się dla nich zdrowo gotować Mąż całkiem sprawnie  uwinął się z remontem.

Stolarz przygotował piękne meble i kiedy były one już zamontowane kuchnia z nowym zlewozmywakiem podblatowym prezentowała się na prawdę bardzo ładnie. Była spełnieniem moich marzeń. Nie sądziłam, że moja nowa kuchnia będzie taka ładna. Mąż poświęcił na prawdę sporo pracy. Sam przygotował remont i pomógł w montażu mebli a także sam zamontował nowy zlewozmywak. Byłam z niego bardzo dumna i wdzięczna za to, że był taki pracowity. Nasze mieszkanie było już całkowicie wyremontowane.