Podarowanie koleżance srebrnych kolczyków

Moja koleżanka z klasy wyprawiała swoje siedemnaste urodziny. Zaprosiła kilka osób z klasy, które bardzo lubiła. Byłam nieco zaskoczona, jak również mi wręczyła zaproszenie, ponieważ nie zakładałam, że mnie zaprosi. Nie trzymałyśmy się razem.

Wybranie srebrnych kolczyków na prezent urodzinowy

srebrne kolczyki z cyrkoniamiZaproszenie przyjęłam, ponieważ poczułam się wyróżniona. Chciałam kupić Alicji jakiś fajny prezent na urodziny i poprosiłam mamę, żeby dała mi pieniądze na ten cel. Mama podpowiedziała mi, żebym kupiła koleżance srebrne kolczyki z cyrkoniami, które były modne. Ja sama miałam dwie pary kolczyków z cyrkoniami i bardzo lubiłam je nosić. Wiedziałam, że Alicji się spodobają i postanowiłam znaleźć takie same. Poszłam do sklepu jubilerskiego w piątek, na dzień przed urodzinami koleżanki. W sklepi zawsze był ogromny wybór i miałam pewność, że znajdę dla niej jakieś piękne kolczyki. Ala lubiła takie długie, dlatego tylko takich szukałam. Musiały się rzucać w oczy, bo Alicja nie nosiła małych kolczyków. Znalazłam piękny komplet kolczyków ze srebra. Ozdobione były cyrkoniami i bardzo mi się podobały. Kupiłam je i dostałam dla nich piękne opakowanie oraz torebkę. Miałam właściwie od razu zapakowany prezent dla koleżanki i już nie musiałam szukać dodatkowego opakowania. W dniu imprezy mama zawiozła mnie na urodziny. Było tam bardzo dużo osób. Alicja przy wszystkich otwierała prezenty. Kiedy rozpakowała mój, to była zachwycona. Od razu ubrała srebrne kolczyki i wyglądała w nich pięknie.

Alicja była zachwycona kolczykami, które podarowałam jej w prezencie. Oczywiście powiedziałam, że sama wpadłam na ten pomysł. Mama o tym wiedziała i ucieszyła się, że Alicja była zadowolona z takiego prezentu. Jak będę wyprawiała swoje urodziny, to też ją zaproszę.