Podesty podłogowe wewnętrzne

Kilka lat temu podjęłam się całkiem nowe zajęcia. Stało się tak niezależnie ode mnie. Musiałam poszukać całkiem nowej pracy i tak zaczęłam swoją przygodę z produkcją, magazynowaniem oraz sprzedażą drewnianych podestów podłogowych. Stworzone są one głównie do różnych rodzajów saun, ale nie tylko.

Jakie podesty podłogowe wybrać do sauny?

podest podłogowyKilka lat temu to dokładniej rzecz ujmując jakieś siedem do ośmiu lat temu i wtedy właśnie zrodził się w mojej głowie pomysł związany z produkcją podestów podłogowych. Głównym tworzywem z jakiego powstaje taki podest podłogowy jest drewno. Jest to drewno różnego rodzaju od taniej sosny, przez bardzo wytrzymały dąb, do wybitnie drogiego drewna egzotycznego, które sprowadzam na specjalne zamówienie moich klientów. Nasze podesty tworzymy również ze sztucznych materiałów, jak na przykład plastik lub inne tworzywa sztuczne. Co ważne sztuczne tworzywa, które wykorzystujemy do produkcji podestów podłogowych w stu procentach pochodzą z recyklingu.  Jak jednak doszło do tego, że zaczęłam produkować podesty podłogowe do sauny? Otóż na wspomniany powyżej czas przypada bardzo duży kryzys ekonomiczny, który został spowodowany wielkim krachem na giełdzie papierów wartościowych. Przyczyn takiego stanu należy się z pewnością upatrywać w wysokich i bardzo długo utrzymujących się cenach baryłki ropy naftowej. Strawiłam w owym czasie pracę i musiałam poszukać czegoś nowego. Bardzo szybko zdecydowałam się na otworzenie całkiem nowej firmy, która zajmowała się produkcją podestów podłogowych.

Moje podesty podłogowe produkowane z różnych materiałów nie tylko są kupowane przez właścicieli czy producentów nowych saun. Znajdują one zastosowanie także w innych miejscach. Są wykorzystywane w przeróżny sposób w SPA, lub prywatnych łazienkach.