Profesjonalny adwokat z Tarnowa

Pilnie poszukuję skutecznego prawnika, który pomoże mi uporać się z moim byłym mężem. Jesteśmy już rok po rozwodzie, mąż ma zasądzone alimenty na mnie, bo jestem osobą niepełnosprawną. Po rozwodzie moja sytuacja finansowa uległa znacznemu pogorszeniu, żyję ze skromnej renty. Sąd przyznał mi comiesięczne alimenty w wysokości pięciuset złotych, dzięki którym mogłam normalnie funkcjonować. Były mąż przestał płacić już od czterech miesięcy.

Skuteczny tarnowski adwokat od sprawa alimentacyjnych

kancelaria adwokacka tarnówMam namiary na kilku bardzo dobrych prawników z Tarnowa. Spróbuję dodzwonić się do tych kancelarii prawnych, może któryś z adwokatów zechce mi pomóc. Zależy mi na tym, aby adwokat specjalizował się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Jak się okazuje, jeśli komuś jest pilnie potrzebna profesjonalna kancelaria adwokacka Tarnów ma do zaoferowania wielu wybitnych specjalistów z różnych dziedzin prawa. Jedna z kancelarii prawnych, do których dzwoniłam, zgodziła się mi pomóc. Jutro już jadę na spotkanie, aby podpisać pełnomocnictwo z adwokatem. Jest to wybitny prawnik, bardzo znany w całym Tarnowie, który szczególnie specjalizuje się w sprawach rozwodowych i alimentacyjnych. Jeśli chodzi o koszt porady prawnej, to wynosi on sto pięćdziesiąt złotych, natomiast sporządzenie pisma procesowego to wydatek rzędu trzystu złotych. Nie mam takich oszczędności, ale brat obiecał mi pożyczyć pieniądze, co mnie bardzo cieszy. Rozmawiałam przez chwilę z tym prawnikiem i opowiedziałam o mojej trudnej sytuacji życiowej. Adwokat pocieszył mnie, że sprawa jest prosta i były maż zapłaci nawet zaległe odsetki. Jeżeli będzie jednak uporczywie uchylał się od zapłacenia należnej mi kwoty, sprawa trafi do sądu, a wtedy będzie musiał pokryć jeszcze koszty sądowe, które są niemałe. Jeżeli były mąż nie ureguluje zaległej sumy do wyznaczonego terminu, może nawet trafić do więzienia.

Nie mogę już doczekać się spotkania z prawnikiem. W pierwszej kolejności, adwokat wystosuje pismo do byłego męża, może to przyniesie zamierzony efekt i otrzymam zaległe alimenty w ciągu tygodnia. Wiem, że sama, bez pomocy adwokata, nie poradziłabym sobie. Próbowałam rozmawiać z byłym mężem, prosiłam go o uregulowanie zaległości – bezskutecznie. Adwokat wzbudził moje zaufanie, bo miał bardzo spokojny i miły głos przez telefon.