Program Gastro dedykowany gastronomii

Nie da się skutecznie zarządzać firmą bez odpowiedniego oprogramowania, ponieważ zajęłoby to bardzo dużo czasu. Najlepiej jest korzystać z dedykowanych rozwiązań informatycznych, które oferują kompleksowe kierowanie firmą.

Do czego służą programy Gastro?

program gastroO ile mali przedsiębiorcy mogą sobie pozwolić na samodzielne rozliczanie firmy w prostych programach komputerowych, to już duże firmy nie mają na to szans. Tu potrzebne są profesjonalne rozwiązania informatyczne, które będą łączyć wiele aspektów działalności. Najbardziej rozbudowane programy są kierowane do wszelkich gastronomii, ponieważ w ich przypadku konieczne jest współgranie ze sobą wszystkich działów. Obecnie coraz częściej jest polecany program Gastro, który stanowi kompleksowe rozwiązanie obsługi rozliczeń w gastronomii. Idealnie się sprawdzi w restauracji, barze czy firmie cateringowej, gdzie sprzedaż odbywa się za pośrednictwem systemu komputerowego. Przede wszystkim posiada on czytelny i łatwy w obsłudze interfejs, który możemy być tekstowy lub obrazkowy. Można w nim graficznie odzwierciedlić ułożenie stolików, które ułatwia przyporządkowywanie poszczególnych rachunków. W programie Gastro można jednocześnie rozliczać kilku kelnerów, ponieważ każdy z nich będzie się oddzielnie logował do systemu kodem, pinem czy odciskiem palca. W łatwy sposób można prowadzić rejestrację czasu pracy personelu czy też w dowolnym momencie ich rozliczać. Wszystko odbywa się w ramach niewielkiego ekranu dotykowego, który daje mnóstwo możliwości.

Z oprogramowania Gastro mogą korzystać małe bary, lokalne restauracje czy sieciowe olbrzymy, gdzie znajduje się kilka stanowisk kasowych. Z pewnością jest to jeden z najlepszych programów, które każdego roku wybiera coraz więcej gastronomii.