Projekt hali stalowej dla przyjaciela

 

Zajmowałem się wykonywaniem projektów różnych budynków. Byłem jednym z lepszych jeszcze w czasie studiów i dlatego dostałem pracę w jednym z najlepszych w mieście biur projektowych. Łatwo miałem w życiu, ale wszystko zawdzięczałem swojej ciężkiej pracy.

Zaprojektowanie nowoczesnej hali stalowej

hale stalowe projektyMój przyjaciel radził sobie też świetnie. On jednak poszedł w innym kierunku niż ja. Został właścicielem firmy produkcyjnej i cieszył mnie fakt, że świetnie sobie radził. Przyjaciel zjawił się u mnie z zapytaniem, czy jestem w stanie mu pomóc. Interesowały go jakieś średniej wielości hale stalowe projekty takich obiektów również wykonywałem i dlatego zapewne zgłosił się do mnie. Wojtek, mój przyjaciel nie chciał wynajmować hali, tylko zamierzał zainwestować w budowę własnej. Potrzebował tylko projektu, który miałem dla niego wykonać. Zgodziłem się zrobić projekt hali stalowej dla Wojtka całkowicie za darmo. Był on przecież moim najlepszym przyjacielem i nie raz mi pomagał w różnych sytuacjach. Projekt robiłem po godzinach pracy, u siebie w domu, ponieważ wtedy mogłem się nad tym skupić. Zależało mi, żeby wykonać projekt zgodnie z tym, czego oczekiwał ode mnie przyjaciel. Pracowałem nad projektem hali stalowej przez dwa tygodnie, ale ostatecznie udało mi się wszystko wykończyć. Wojtek odwiedził mnie w domu i pokazałem mu projekt. Był zachwycony efektami mojej pracy, ponieważ właśnie takiego projektu potrzebował. Już następnego dnia zlecił budowę zaprojektowanej przeze mnie hali.

Wojtek był mi wdzięczny za pomoc i chciał się odwdzięczyć za wszelką cenę. Zaprosił mnie na weekend nad morze, gdzie spędziliśmy wspólnie czas. Rzadko się widywaliśmy z uwagi na natłok obowiązków. Weekend był bardzo udany dla nas obu i świetnie się bawiliśmy.