Przechowywanie pieczywa w woreczkach

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób regularnie robi zakupy w sieci. Równie często stawia się też na sklepy ze zdrową żywnością. Eko biznes może być zatem intratnym pomysłem na sukces. Samo założenie sklepu ze zdrową żywnością nie jest trudnym zadaniem. Trzeba przede wszystkim logistycznie to  zaplanować i wypromować. Jestem ekologiem z wykształcenia i pasji do natury.

Woreczki na chleb w eko sklepie

ekologiczne woreczki na chlebRazem z koleżanką  Adą założyłyśmy internetowy sklep ekologiczny. Nasz sklep oferuje bogaty asortyment zdrowej żywności. W ofercie sklepu znaleźć można m.in. bakalie, produkty zbożowe (kasze, makarony, mąki, płatki, ryż), przetwory owocowe i warzywne, zdrowe słodycze i przekąski, naturalne miody, oleje i oliwy. Dostępne są różnego rodzaju bio herbaty, kawy, soki i napoje roślinne. Oprócz żywności sprzedajemy tez ekologiczne produkty głównie eko produkty do domu np. bambusowe pudełka, koszyki z trawy morskiej, ekologiczne sojowe świece, naturalne olejki zapachowe. Klienci często kupują też ekologiczne woreczki na chleb uszyte z naturalnego lnu. Worek wyprodukowany z naturalnego lnu o grubej gramaturze jest świetny do przechowywania pieczywa. Taki woreczek oddycha, nie sprawia więc, że chleb się zaparzy. Chleb zawinięty w woreczek najlepiej dodatkowo wstawić do suchego chlebaka. Woreczki cieszą się naprawdę dużą popularnością. Są w wielu wariantach kolorystycznych, ozdobione artystycznymi haftami. Najczęściej klienci wybierają woreczki z haftem lawendy, kłosami zboża,  fajnymi napisami np. przysłowiami o chlebie itp. Worki, które mamy w sprzedaży są w 100% wykonane z lnu, materiału, który posiada bakteriobójcze oraz antyseptyczne działanie. W ten sposób zyskujemy pewność, że chleb jest dokładnie chroniony przed zanieczyszczeniami. Dodatkowo, dzięki stałej cyrkulacji powietrza, pozostaje świeży przez długi czas.

Lniane worki to praktyczne i ekologiczne rozwiązanie do przechowywania i przenoszenia pieczywa – funkcjonalne, trwałe i estetyczne. Służą zarówno do przechowywania chleba i pieczywa w domu, jak i do zakupów piekarniczych. Nasz eko sklep świetnie prosperuje,mamy coraz więcej klientów. Sprzedajmy nie tylko ekologiczna, zdrową żywność ale też dużo produktów z naturalnych surowców. Eko worki na chleb są hitem.