Robienie sesji zdjęciowych

Jestem profesjonalną fotografką. Uwielbiam robić różnego rodzaju sesje zdjęciowe. Zazwyczaj są one tematyczne. Niektóre z nich są robione w plenerze, a niektóre w pomieszczeniach. Ja najbardziej lubię te plenerowe sesje. Jest wtedy tyle możliwości, jeżeli chodzi o otoczenie i tło zdjęć. Dostałam teraz nowe zlecenie na sesję zdjęciową. 

Profesjonalna sesja zdjęciowa

sesje zdjęciowe - śremNowa sesja zdjęciowa ma dotyczyć promowania siłowni. Moja koleżanka wraz ze swoim mężem otworzyła tego typu miejsce i chce, by stworzyć ładne zdjęcia. Oczywiście się zgodziłam. Mówiła mi, że oglądała moje zdjęcia na stronie internetowej o następującej nazwie: sesje zdjęciowe – śrem. Faktycznie wpisując takie zagadnienie można od razu wejść na moje studio fotograficzne i obejrzeć moje prace. Pojechałam do tej siłowni. Było tam mnóstwo sprzętu, no i oczywiście moja koleżanka. Najpierw mam zrobić sesję zdjęciowa koleżance, gdyż chcą oni przyciągnąć do siebie kobiety. Część siłowni jest przeznaczona własnej dla kobiet. Jeszcze nigdy nie robiłam sesji zdjęciowej na siłowni. Będzie to dla mnie nowość, ale bardzo się cieszę. Już nie mogę się doczekać. Najpierw trzeba było zadbać o to, by koleżanka miała zrobiony make up. No i oczywiście najważniejsze było też to, z jakimi sprzętami ma pozować koleżanka. Postanowiłyśmy, że będą to hantle. Część będzie również zrobiona przy rowerze i bieżni. Pozwolili mi nawet poćwiczyć na tych sprzętach. Myślę już nad tym, by wykupić sobie do nich karnet, ale najpierw muszę zrobić zdjęcia. Nie należały one do najłatwiejszych. Musiałam w jednym kadrze ująć koleżankę, ale także sprzęt na siłowni. Chciałam, aby była to ładna kompozycja a nie tylko prezentacja ćwiczeń na sprzętach. Mam nadzieję, że moje zdjęcia spodobają się parze. Włożyłam w to bardzo dużo pracy i poświęcenia. Musiałam tutaj sama przywieźć sprzęt. 

Wywołałam już zdjęcia i jadę właśnie do siłowni, by pokazać znajomym te zdjęcia. Jeżeli je zaakceptują, to otrzymam wtedy pozostałą część zapłaty. Pierwszą ratę dostałam, jako zaliczkę. Na miejscu koleżanka powiedziała, ze bardzo się jej podobają te zdjęcia. Jej partnerowi również, co bardzo mnie ucieszyło. Moja praca została doceniona. Poprosili mnie o jeszcze jedną sesję, tym razem, by zachęcić mężczyzn do skorzystania z siłowni.