Róża w szkle na prezent

Od zawsze kwiaty wręcza się z różnych okazji. Kobiety nie wręcz uwielbiają. Lubią zarówno dostawać kwiaty cięte, doniczkowe jak i tzw. róże wieczne. To ostatnie wytrzymują nawet do dwóch lat i cały czas wyglądają pięknie. Dlatego róż w szkle jest coraz więcej w sprzedaży internetowej oraz pojawiają się stacjonarnie w większych kwiaciarniach i sklepach ogrodniczych.

Róże czerwone w szkle

prawdziwa wieczna różaPiękna czerwona róża to symbol miłości, wierności oraz uznania. Dlatego róże czerwone są najczęściej kupowane przez mężczyznę dla swoich ukochanych kobiet. Piękna i prawdziwa wieczna róża to koszt około 150 złotych. Jest to jednak prezent, który ma bardzo długą żywotność. Róża jest naturalna lecz mimo tego nie więdnie. Bardzo często róże w szkle mają złotą podstawkę oraz dodatkowe światła led w środku szkła. Dzięki temu całość jest podświetlona i tworzy piękne i awangardowe dekoracje. Wieczne róże można zamówić również ze specjalną dedykacją. Dzięki temu możemy dodać kilka słów dla osoby obdarowywanej, które będą mówiły o naszej dozgonnej miłości do niej. Wysokość róży również ma znaczenie przy jej cenie. Im większa róża tym koszt jest wyższy, bo związany jest również z wysokością szklanej szkatułki. Wieczna róża może stanowić piękne prezenty np. z okazji walentynek lub z okazji rocznicy ślubu. Róża Wieczna występuje w wielu kolorach, można kupić nawet w kolorze złotym.

Wiele pięknych kwiatów ciętych daje się ukochanej z różnych okazji. Bardziej wyszukany prezent to wieczna róża która coraz bardziej staje się popularna. Stanowi swojego rodzaju prezent czy też upominek, ale także piękną nowoczesną ozdobę. Można zatem postawić taką różę zarówno w mieszkaniu, w gabinecie i tym podobne. Ten piękny i awangardowy kwiat będzie cieszą nasze oko nawet przez okres 24 miesięcy.