Telefony z profesjonalnym podsłuchem

Bardzo wiele słyszy się o tym, jak to już nawet małe dzieci są oszukiwane, a nawet porywane przez przestępców. To zatrważające, a jednak takie rzeczy się dzieją. Ja chciałam zrobić wszystko, co zabiec czemuś takiemu i nie pozwolić, by taka sprawa dotknęła choć w najmniejszej części mojej córki. Nie mogłam jej jednak zarobić dostępu do nowych technologii – przecież na tym polega dzisiaj nasze życie, ciągle ich używamy. Musiałam znaleźć taki sposób, by córka mogła bezpiecznie korzystać ze swojej komórki. 

Pełna kontrola rodzicielska komórki dziecka 

sprawdzony podsłuch do telefonuPrzez to, że w wielu miejscach podajemy swoje dane, są one coraz łatwiej dostępne dla osób, które nigdy nie powinny ich dostać, dla osób, które chcą nas w jakiś sposób skrzywdzić. I tak, jak dorosły człowiek z pewnością bardzo łatwo sobie z tym poradzi – czy to blokując natrętny numer, czy zgłaszając delikwenta na policje, tak dziecko – to co innego. Podatniejsze na manipulacje i stres może tego nie wytrzymać. Dlatego moim celem było znalezienie czegoś, co mogłam określać jako sprawdzony podsłuch do telefonu. Podsłuchy takie umożliwiają słuchanie czyjejś rozmowy w czasie rzeczywistym, ale nie tylko. Choć samo to, że mogłabym usłyszeć rozmowę córki z jakimś nieznanym numerem i upewnić się, że to tylko nowa koleżanka, a nie ktoś jej zagrażający, bardzo wiele pomagało i tylko to przekonało mnie do tej metody. Jednak wiele innych zalet spowodowało, że jeszcze bardziej chciałam spróbować tej metody i coraz bardziej wierzyłam w jej słuszność, a także – w skuteczność. Dzięki takiemu podsłuchowi można często odpalić zdalnie przednią lub tylną kamerę i zobaczyć, co się dzieje w okolicy dziecka, a także, co bardzo ważne – nagrać niebezpieczną rozmowę, przez co ma się dowody na potwierdzenie swoich słów. Skazanie człowieka, który próbuje zrobić krzywdę dzieciom – to po prostu obywatelski obowiązek, by do tego doprowadzić. Ważnym elementem jest też widoczność lokalizacji GPS, zwłaszcza wtedy, kiedy nagle stracimy kontakt z dzieckiem i nie wiemy, gdzie ono może być. 

Nie da się odciąć swojej pociechy od nowych technologii. Nie tylko się nie da, ale także, by mogło normalnie funkcjonować w społeczeństwie – nie powinno się tego robić. Jednak, oszustów i przestępców nie brakuje, dlatego jeśli chodzi o dzieci, trzeba trzymać rękę na pulsie i być gotowym do działania, by je chronić przed tym, z czym same nie mogą sobie poradzić.