Torby dobre dla nauczycieli

 

Pracuję od kilku lat w szkole podstawowej. Pracę zaczęłam niemal zaraz po studiach. Najpierw było to kilka godzin jako nauczyciel na zastępstwo, po jakimś czasie udało mi się dostać etat. Praca jest bardzo wymagająca. Dzieci mają dużo pomysłów i zadają wiele pytań na temat przeprowadzanych lekcji. Na wszystko muszę znać odpowiedź, bo przecież jak ja, osoba, która je uczy, mogę tego nie wiedzieć.

Wytrzymałe torby dla nauczycieli

torba dla nauczycielaJestem przed trzydziestką i uważam się za osobę spełnioną. Mam dobre wykształcenie i pracę, którą lubię. Jestem nauczycielką matematyki w szkole podstawowej. Wiele osób odradzało mi pracę w oświacie, ale byłam uparta. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji. Codziennie do pracy zabieram wiele rzeczy. Postanowiłam kupić sobie nową torbę, bo ta którą mam teraz już nie wytrzymuje obciążenia. Przecierają jej się rączki. Torba dla nauczyciela musi być bardzo wytrzymała. Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego ile rzeczy nauczyciele muszą nosić ze sobą do pracy. Są to nie tylko podręczniki, ale też przybory szkolne, notatki potrzebne na lekcjach. Ja noszę też niewielki laptop. Szukałam wytrzymałej skórzanej torby, najlepiej na długim pasku. Udało mi się taką znaleźć w jednym ze sklepów w moim mieście. Była ciemnobrązowa i miała ozdobne zapięcia. Regulowany pasek dobrze leżał na ramieniu. Cena była rozsądna i zdecydowałam się ją kupić. W domu zapakowałam do niej wszystko co jest mi potrzebne do pracy następnego dnia.

Mam nadzieję, że nowy zakup posłuży mi długi czas. Codziennie noszę ze sobą wiele przedmiotów pomocnych w codziennej pracy. Mam tam kalendarz, piórnik z przyborami, notatniki, że nie wspomnę już o drugim śniadaniu. Noszę też zawsze przy sobie mały laptop. Czasem bowiem puszczam dzieciom prezentacje multimedialne z pouczającymi i zabawnymi treściami.