Trwały żel do paznokci

 

Kobiety uwielbiają mieć piękne i długie paznokcie. Jeśli ich naturalna płytka paznokcia nie jest twarda  to z pewnością wolą położyć na paznokcie żel lub hybrydę. Wszystkie kosmetyczki polecają te dwie metody jako trwałe i odpowiednie do każdej płytki paznokcia. Zdecydowanie paznokcie żelowe lub hybrydowe są mocne oraz odporne na uszkodzenia.

Żele i hybrydy do paznokci

żel budujący do paznokciTrwały i tani żel budujący do paznokci to koszt około 20 złotych. Zazwyczaj jest to żel przezroczysty lub w kolorze mlecznym. Taki żel nadaje się do budowania lub nadbudowywania naszej naturalnej płytki paznokcia. Jest on jednofazowy co oznacza, że sam się poziomuje. zazwyczaj jest on dosyć gęsty dzięki czemu nie dochodzi do zalania skóry wokół paznokcia. Żel po utwardzeniu przez 2 min w lampie ledowej nadaje się do przemycia beztłuszczowym cleanerem oraz do piłowania. Takie żele są bardzo trwałe oraz odporne na uszkodzenia w tym na zarysowania. Żelem możemy przede wszystkim przedłużyć paznokcie. Jest to więc bardzo dobra alternatywa dla kobiet, które mają swoje naturalne bardzo krótkie paznokcie, a chcą je przedłużyć. Na pewno kosmetyczki, które na co dzień zajmują się pedicure i manicure profesjonalnym wiedzą jakie żele budujące kupić by były one najlepsze dla ich klientek.

Piękne i zadbane dłonie to nie tylko skóra to także ładne paznokcie. Wcale nie muszą one być bardzo długie i pomalowane lakierem hybrydowym lub żelowym. Naturalne paznokcie mogą być równie piękne i dobrze wyglądać. Jednak jeśli nasza płytka jest łamliwa i krucha możemy iść do kosmetyczki w celu nałożenia profesjonalnego manicure na naszych paznokciach naturalnych. Żel w tubce ok 30 ml kosztuje około 30 zł. Są również mniejsze pojemności dostępne w sklepach z akcesoriami dla kosmetyczek.

A taki sklep odwiedzić można już teraz na: https://www.lafemme.pl/