Ustrzyki dolne i dobre kwatery

Zawsze chciałam pracować jako recepcjonistka. Uwielbiałam przyjmować gości, pomagać, rozmawiać i poznawać nowych ludzi. Dlatego, gdy tylko skończyłam edukację, zaczęłam szukać pracy. Trochę to potrwało, ale w końcu udało mi się ją znaleźć. Trafiłam na pracę marzeń, ponieważ miałam zajmować się dużą recepcją w Ustrzykach Dolnych. Nie mogłam się doczekać rozpoczęcia pracy.

Nasza kwatera w Ustrzykach

ustrzyki dolne kwateryTakie popularne miejsce do spędzenia urlopu w górach to  z pewnością Ustrzyki Dolne Kwatery tutaj są dość liczne i jak patrzyłam, to było w czym wybierać. Nasz obiekt posiadał kilka domków wolnostojących i jeden większy hotelik, coś jakby pensjonat. Ja pracowałam w pensjonacie, tam była umiejscowiona recepcja. Jednak podlegały pod nią też domki. U mnie należało się zakwaterować i wykwaterować. W pracy bardzo mi się podobało. Mieliśmy sporo gości codziennie. Zazwyczaj odwiedzały nas rodziny. Pokoje były bardzo dobrze wyposażone, ponieważ miały wszystko to, co potrzebne plus jeszcze internet ogólnodostępny, suszarki do włosów i jednorazowe kosmetyki hotelowe. Jeżeli chodzi o warunki, to wszyscy zawsze je zachwalali. Domki z kolei były troszkę dalej od nas, ale też w podobnym standardzie. kiedyś ktoś zapytał mnie, czy więcej chętnych jest do wynajęcia domku, czy pokoju. W sumie to po równo, bo niektórzy wolą odpoczynek w hotelu, niektórzy zacisze w domku. Moja praca wyglądała tak, że rano przychodziłam, sprawdzałam stan zapełnienia pokoi i patrzyłam na rezerwacje. Trzeba było sprawdzić, ilu nowych ludzi przybędzie danego dnia. Wszystko trzeba było dokładnie zapisywać, żeby panował porządek. Wiedziałam, że sprzątaczki zawsze w tym pomagają, bo chodzą sprzątać w określonych godzinach i również mają harmonogram, kiedy kto nas odwiedzi, a kiedy dani wczasowicze odjeżdżają do swoich domów. 

Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć pracę w takim miejscu. Widzę dzięki temu, jak wszystko działa ”od kuchni”, poznaję nowych ludzi, mogę doszkolić język obcy, gdy przyjeżdża ktoś zza granicy. Wiem, że mojej rodzinie również poleciłabym nocleg u nas, ponieważ dbamy należycie o szczegóły i czystość i jest tutaj wszystko, czego potrzeba, aby sobie porządnie wypocząć po męczącej pracy. Miejsce jest ciche i spokojne, więc idealne do odpoczynku.