Usunięcie tatuażu w profesjonalnym salonie

 

Byłam szaloną dziewczyną i moi znajomi doskonale o tym wiedzieli. W życiu robiłam różne głupstwa, ale zawsze wychodziłam ze wszystkiego bez szwanku. Ostatnio poznałam dziewczynę, z którą szybko się zaprzyjaźniłam. Była bardzo podobna do mnie i często razem wychodziłyśmy na jakieś imprezy i poznawałyśmy mnóstwo interesujących ludzi. Nigdy się z nią nie nudziłam.

Skutecznie usunięty tatuaż

usuwanie tatuażu w SzczecinieMariola, moja nowa kumpela, pewnego dnia namówiła mnie, żebyśmy wspólnie zrobiły sobie tatuaż. Zgodziłam się na to, chociaż nie byłam zwolenniczką tatuaży. Niestety, ale szybko pożałowałam swojej decyzji tylko dlatego, że wybrałam bardzo widoczne miejsce. Zrobiłam sobie tatuaż na nadgarstku. Za dwa miesiące miałam prezentację dla ważnego klienta i nie mogłam przecież tak się zaprezentować. To nie była odpowiedzialna decyzją, którą musiałam szybko naprawić. Zaczęłam przeglądać oferty salonów, które oferowały laserowe usuwanie tatuażu w Szczecinie i chciałam zapisać się na taki zabieg. Na szczęście tatuaż nie był duży i wiedziałam, że dwie sesje zdecydowanie wystarczą na to, ażeby całkowicie pozbyć się tego niechcianego tatuażu. Zdecydowałam się na salon, który usuwaniem tatuaży zajmował się od samego początku swojej działalności. Wiedziałam, że dzięki temu trafię do miejsca, gdzie zostanę obsłużona przez osobę profesjonalną z doświadczeniem. Zapisałam się na zabieg od razu i bardzo cieszyłam się, że było wolne miejsce. Kiedy pojawiłam się w tym salonie, to zostałam profesjonalnie potraktowana. Ostatecznie okazało się, że jedna sesja laserowego usunięcia tatuażu była wystarczająca. Tatuaż nie był cieniowany, ani wypełniony, co miało wpływ na skuteczność jego usunięcia. Dowiedziałam się jednak, że możliwe było usunięcie każdego tatuażu, bo w salonie posiadano nowoczesny sprzęt, który radził sobie z każdym wyzwaniem. Po zabiegu byłam zadowolona i nie było już ani śladu po tatuażu.

Prezentacja mi się udała. Oczywiście byłam zdenerwowana, ponieważ było to dla mnie ważne wydarzenie, które miało mieć wpływ na moją dalszą karierę zawodową oraz rozwój. Kontrahent był zachwycony i od razu zdecydował się podjąć współpracę na warunkach, które zostały mu narzucone przez moją firmę. Szef mi pogratulował i obiecał dać sowitą premię uznaniową.