Wampirzy lifting – zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

Chcąc pozbyć się niechcianych zmarszczek kobiety bardzo często poddają się różnym zabiegom, które mają je wygładzić lub całkowicie usunąć. Najczęstszym zabiegiem jest tak zwany wampirzy lifting, który wykorzystuje osocze bogatopłytkowe do redukowania zmarszczek.

Osocze bogatopłytkowe – wykorzystanie w zabiegach

osocze bogatopłytkowe warszawaTerapia wykorzystująca osocze bogatopłytkowe warszawa zyskuje coraz to większe grono zwolenników, a to dlatego, że kobiety boją się naciągnięcia skóry w przypadku zastosowania botoksu, czyli kwasu botulinowego, który nazywany jest również jadem kiełbasianym. W przypadku wampirzego liftingu materiał wypełniający zmarszczki pobierany jest od pacjenta tuż przed zabiegiem. Osocze bogatopłytkowe pozyskuje się bowiem z krwi. Dlatego tuż przed wykonaniem zabiegu pobierana jest krew (zazwyczaj około 8 mililitrów) osoby, która oczekuje na zabieg. Osocze zawiera zwiększoną ilość płytek krwi a także czynniki wzrostu, które odpowiadają za regenerację oraz odżywienie skóry. Dzięki temu zmarszczki wygładzają się a twarz wygląda młodziej i piękniej. Zazwyczaj wampirzy lifting wykonywany jest w okolicach oczu, aby zredukować kurze łapki, czoła a także policzków (czyli ust oraz nosa). Rzadziej wykonywany jest w okolicach szyi, dekoltu czy dłoni. W zależności od miejsca, w którym zabieg ma zostać wykonany czas jaki jest potrzebny to od pół do nawet półtorej godziny. Natomiast jeśli chodzi o koszt takiego zabiegu może on wahać się od 500 do nawet 2500 złotych.

Sama ostatnio korzystałam z takiego zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Skóra wygląda dużo lepiej a do tego jest odżywiona i zregenerowana. Aby efekty utrzymały się przez długi czas zabieg ten należy powtórzyć w zależności od miejsca wykonania po miesiącu lub sześciu miesiącach.