Zabranie nad morze leżaka plażowego na kółkach

 

W tym roku zdecydowałam się wybrać na wakacje nad jezioro. Udało mi się odłożyć dość sporo pieniędzy i na wyjazd mogłam sobie pozwolić. Zarezerwowałam sobie nawet bardzo komfortowy pokój w pensjonacie, gdzie do dyspozycji miałam własną łazienkę. Wszystko było załatwione i pozostało mi się spakować a nie mogłam o niczym zapomnieć, bo jechałam tam na dwa tygodnie.

Wygoda podczas transportowania leżaka na plażę

leżaki plażowe na kółkachZamierzałam smażyć się całymi dniami na plaży, żeby się opalić. Zresztą całe dnie chciałam spędzać na świeżym powietrzu i musiałam kupić sobie jakiś koc plażowy. Wybrałam się na zakupy, ponieważ była pełnia sezonu i wszędzie w sklepach był już dostępny sprzęt plażowy. Kiedy pojawiłam się w wybranym przez siebie sklepie, to od razu w oczy rzuciły mi się leżaki plażowe na kółkach, którym postanowiłam przyjrzeć się z bliska. Wzięłam jeden leżak, który okazał się lekki, ale też komfortowy w czasie transportu a wszystko dzięki zamontowanym kółkom. Od pensjonatu do plaży był jednak kawałek drogi i to nakłoniło mnie do zastanowienia się nad zakupem takiego leżaka plażowego. Co prawda była tam w okolicy, gdzie jechałam wypożyczalnia, ale nie zamierzałam każdego dnia wydawać pieniędzy na leżak, skoro mogłam mieć własny. Zresztą i tak go wykorzystam, bo to nie są moje ostatnie wakacje. Sprzedawca podszedł do mnie nagle i zaczął prezentować mi walory tego leżaka. Na zakup byłam już dawno zdecydowana, jednak chętnie wysłuchałam tego człowieka. Wracając do domu poradziłam sobie ze wszystkimi zakupami znakomicie, ponieważ leżak był wygodny w transporcie. Wiedziałam już, że podróż z pensjonatu na plażę nie będzie sprawiał mi żadnych problemów. Kupiłam też dodatkowo kocyk, żeby mieć pewność, że niczego mi nie zabraknie. Byłam w pełni gotowa do wyjazdu na wakacje i już nie mogłam się doczekać. Na miejsce zawiózł mnie ojciec, bo miałam sporo bagażu i tak było wygodniej.

Pobyt nad jeziorem był cudowny! Większość czasu spędziłam na plaży, gdzie oddawałam się swoim ulubionym czynnościom takim jak czytanie książek czy rozwiązywanie krzyżówek. Leżak plażowy był tak komfortowy, że nie raz przysnęłam. To były wspaniałe wakacje, ponieważ wypoczęłam odpowiednio i zregenerowałam siły jak nigdy. To był dobrze zorganizowany wypoczynek.