Zamówienie tajskiego jedzenia z dowozem

 

Razem ze swoją siostrą postanowiłyśmy, że dzisiaj nie będziemy gotowały obiadu. Mieszkamy razem, ponieważ studiujemy i nie mamy pieniędzy na to, by samemu wynajmować mieszkanie. Musimy zatem wynajmować jedno mieszkanie wspólnie. Gotujemy na zmianę, na zasadzie ja gotuję jednego dnia, a siostra drugiego.

Dowóz pysznego tajskiego jedzenia

tajskie jedzenie - gdańsk z dowozemZazwyczaj, gdy coś zamawiamy, to staramy się zamawiać jakieś oryginalne potrawy, których do tej pory nie jadłyśmy. Ostatnio kosztowałyśmy danie włoskie, teraz mamy ochotę na całkiem co innego. Mianowicie postanowiłyśmy, że teraz zjemy danie tajskie. Musimy zatem poszukać sobie takiej knajpy, która takiego typu potrawy dowozi do domów. Zajrzałyśmy do Internetu i wpisałyśmy tam: tajskie jedzenie – gdańsk z dowozem. Udało nam się znaleźć restaurację, która serwuje dania tajskie, wraz z dowozem do domu. Bardzo miałam ochotę na makaron tajski z krewetkami. Dawno nie jadłam krewetek, a bardzo je uwielbiam. Za to makaronu tajskiego nigdy nie próbowałam. Jestem bardzo ciekawa tego ciekawego połączenia. Siostra zamówiła zupę tajską. Dokonałyśmy zamówienia poprzez rozmowę telefoniczną. Mogłyśmy dobrać sobie jeszcze dodatki. Ja postawiłam tylko na surówkę. Na jedzenie czekałyśmy pół godziny. To bardzo krótki czas oczekiwania, zważając na to, że te dania trzeba jeszcze przyrządzić tak, by były one ciepłe. Ja nie mogłam się doczekać, gdy spróbuję te danie z krewetkami. W końcu nadszedł ten moment, w którym mogłam skosztować. Muszę przyznać, że bardzo mi ta potrawa smakowała. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak pyszna. Moja siostra powiedziała, że jej zupa również była przepyszna. Warto było zamówić sobie jedzenie tajskie. Na pewno jeszcze nie raz zamówię sobie takiego typu jedzenie. nie było ono drogie, więc też to jest jakiś atut. Jedzenie było też bardzo ładnie zapakowane. Zapach unosił się już na klatce schodowej. Dobrze, że natrafiłyśmy na tę restaurację. Następnym razem zamówię sobie tę zupę tajską.

Jedzenie tajskie jest naprawdę przepyszne. Sam dowóz zajął bardzo mało czasu. Jesteśmy z siostrą zadowolone z tej restauracji, ale także z samego dowozu. Dałyśmy nawet kierowcy mały napiwek, ponieważ bardzo szybko do nas przyjechał. Jutro również planujemy sobie coś zamówić w tej restauracji. Tym razem postawimy na inną kuchnię, by spróbować również innych smaków.