Zastosowanie suwnic w przemyśle

 

W sektorze transportu materiałów praca często toczy się na pełnych obrotach, a do łatwego przemieszczania towarów i materiałów potrzebny jest najlepszy sprzęt. Wiadomo, że suwnica mobilna znakomicie wspiera takie zadania, co tłumaczy jej popularność w tym sektorze. Ten żuraw oferuje taką samą funkcjonalność jak suwnica. Jednak w tego typu żurawiach pomost, na którym znajduje się wózek, nie ma podpory. 

Gdzie najczęściej spotykamy suwnice natorowe?

dobra suwnica natorowaZamiast tego jest podparty u podstawy. W zależności od wymagań żurawie te mogą być obsługiwane ręcznie lub zasilane baterią. Największą zaletą inwestycji w przenośny dźwig jest to, że można go używać w różnych lokalizacjach w Twojej lokalizacji lub obiekcie. Jest to zasadniczo jednorazowa inwestycja, która przyniesie Ci zwroty na dłuższą metę. Oczywiście są pewne przypadki, w których stałe suwnice bramowe oferują lepszą użyteczność. Tak czy inaczej, najważniejszym czynnikiem jest to, że dobra suwnica natorowa pomaga pracownikom zaoszczędzić czas i energię. Zmniejszają również ryzyko kontuzji i zmęczenia. Dodatkowo suwnicę mobilną można zdemontować lub ponownie zmontować, co oznacza, że ​​można ją łatwo przechować, gdy nie jest używana. Ta funkcja ułatwia również transport z jednego miejsca do drugiego. Twoi pracownicy mogą go ponownie złożyć w ciągu kilku minut. Dzięki temu nie musisz za każdym razem dzwonić do profesjonalistów. To Twoja natychmiastowa stacja robocza, która porusza się tak, jak tego potrzebujesz. Rzućmy okiem na niektóre z typowych atrybutów mobilnej suwnicy bramowej : Może być używany do podnoszenia, przenoszenia i umieszczania przedmiotów o wadze od 500 funtów do 10000 funtów, które mają rozpiętość 16 stóp i wysokość do 20 stóp. To urządzenie jest proste i niezawodne. Najlepsze jest to, że jest bardzo ekonomiczny, biorąc pod uwagę ilość pracy, którą możesz z nim wykonać. Jeśli szukałeś żurawia, który może być używany do takich operacji, jak naprawa, serwis i montaż, możesz skoncentrować się na tej opcji. Gdy nie jest używany lub musisz go przetransportować, łatwo się przewraca. W równie łatwy sposób można go ponownie złożyć, gdy zajdzie taka potrzeba. Przekłada się to na znaczną oszczędność miejsca, zwłaszcza w magazynach lub na stanowiskach pracy, gdzie przestrzeń jest na wagę złota.

Niektórzy producenci oferują żurawie, które można zmontować w czasie krótszym niż 15 minut. Takie firmy produkują również inne urządzenia do transportu materiałów, takie jak szeroki wybór dźwigów przenośnych. Ostatnią radą byłoby zainwestowanie w suwnicę samojezdną, której wysokość można regulować. Pomoże Ci to obsługiwać różne rodzaje materiałów.