Zegary ścienne beztarczowe

Na wygląd całego wnętrza bardzo duży wpływ mają dodatki. Urządzając dom często skupiamy się tylko i wyłącznie na tak zwanych rzeczach najważniejszych, mam tu na myśli kolor ścian, meble, a także podłogi. Oczywiście są to rzeczy, które muszą być dobrze dobrane i musimy poświęcić im trochę uwagi. Jednak nie możemy pominąć dodatków, które mają bardzo duże znaczenie biorąc pod uwagę wygląd całego wnętrza. Bez niezbędnych dodatków projekt naszego wnętrza będzie niepełny.

Zegary ścienne do salonu

nowoczesny zegar ścienny bez tarczyJednym z ciekawszych dodatków, jakie możemy umieścić w swoim salonie, jest zegar ścienny. Mam tutaj na myśli duży, nowoczesny zegar ścienny bez tarczy, taki który będzie skupiać uwagę. Taki dodatek spełnia dwie funkcję, po pierwsze jest standardowym czasomierzem, a po drugie świetnie wygląda. Taki zegar ścienny bez tarczy składa się z dwunastu elementów, które mają za zadanie wyznaczać poszczególne godziny oraz w mechanizm zegarowy z dwiema wskazówkami. Na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli, w różnych kolorach. To jaki model wybierzemy zależy od naszych preferencji, ponieważ każdy ma swój własny gust. Jedyne co mogę doradzić w kwestii konkretnego modelu zegara, jest to aby starać się wybrać taki, który będzie miał kontrastowy kolor względem koloru naszych ścian. Dzięki temu taki zegar będzie bardzo dobrze widoczny, nie będzie się zlewać z tłem. Zegar zasilany jest przez baterie. Jest on dość energooszczędny, więc nie będzie potrzeby wymieniać baterii częściej niż raz w roku. Montaż takiego zegara jest bardzo prosty, musimy zacząć od zamontowania na ścianie mechanizmu, a następnie równomiernie rozmieścić pozostałe elementy, tak aby były ustawione tak jak cyfry wskazujące godziny na standardowym zegarku.

Najlepszym miejsce do zakupu ściennego zegara bez tarczy, jest internet. Do dyspozycji mamy przynajmniej kilka sklepów internetowych, które są godne polecenia. Zegar możemy kupić za kwotę w granicach stu złotych. W zestawie otrzymamy wszystkie elementy składające się na budowę zegara oraz instrukcję montażu, która umożliwia nam poprawne zamontowanie zegara na ścianie. Czasami do zestawu dołączona jest także bateria zasilające cały zegar. Na zegar otrzymujemy kilkuletnią gwarancję, która pozwala nam odesłać zegar na bezpłatny serwis gwarancyjny.