Asystent do ważnych zadań

Zapewne każdy z nas przeżywał taki moment w życiu, w którym czuł się bardzo mocno obciążony obowiązkami i pracą. Żyjemy w czasach kiedy ludzie mają teraz mniej czasu i energii dla siebie, a tym bardziej na wykonywanie tak licznych obowiązków i zobowiązań. Oznacza to, że nierzadko nie mamy momentu dosłownie na nic. Obowiązki związane z rodziną, z pracą , z prowadzeniem działalności gospodarczej, z dziećmi, ze szkołą, z nauką są tak liczne, że wiele osób nie jest w stanie pogodzić wszystkiego na raz.

Asystent gwarancją spokoju

polski asystent osobisty conciergeStąd też rodzi się frustracja i pewnego rodzaju zniechęcenie. Na szczęście jest na to pewien sposób, aby temu zapobiec. Najbardziej oczywistą sprawą jest to, aby oddać i niejako oddelegować to zadań dodatkowych osobę, która mogłaby nam pomóc. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzi się polski asystent osobisty concierge, jest to osoba szczególna pod wieloma względami. Mimo że termin ten jest dopiero zapoczątkowany w Polsce i nie jest jeszcze tak popularny, z każdym rokiem zyskuje on coraz to większe grono zainteresowanych. Asystent tego typu to zwyczajny asystent personalny, który jest w stanie wykonać dla nas dosłownie wszystko. Wszystko jest uwarunkowane przede wszystkim od umowy jaką zawrzemy i na jakich warunkach go zatrudnimy. Na rynku istnieją zarówno asystenci wirtualni czyli zdalni, jak i ci którzy pomagają w sprawach codziennych. W tym miejscu warto się zastanowić nad tym jakie obowiązki może on pełnić. Jest to między innymi: odpisywanie na maile realizowanie zaproszeń odbieranie dziecka ze szkoły, załatwianie spraw administracyjno-rządowych, oraz tych całkowicie prywatnych. Nierzadko asystenci oferują swoim klientom także tłumaczenia z obcych języków. Jak zatem wyglądają zarobki takiej osoby? Przeciętnie jest to około 60 zł na godzinę.

Jednak cena ta jest uwarunkowana od zakresu obowiązków oraz liczby godzin jakie będzie pracowała dana osoba. Kwota warunkująca jest także miejscem, z którego pochodzi dana osoba. Innymi słowy inne zarobki będą prezentowały się na wschodzie Polski, a inne na zachodzie. Takie rozwiązanie, czyli zatrudnienie asystenta personalnego jest bardzo dobrą opcją dla oszczędzania naszego czasu i realizacji wszystkich naszych zadań. Poza tym możemy być pewni, że zadanie będzie zrealizowane na najwyższym poziomie.