Najskuteczniejsze folie zabezpieczające

Biurowce i obiekty handlowe w ścisłym centrum miasta są nie mniej narażone na próby wtargnięcia niż te które położone są na obrzeżach. W tego rodzaju obiektach najczęściej nie można jednak zamontować krat okiennych czy ograniczeń dostępu, gdyż posiadają one duże witryny i szklane ściany, uniemożliwiające instalację owych krat. Rolowane kraty, obecne w wielu sklepach i galeriach handlowych również nie sprawdzają się w przypadku tego rodzaju obiektów.

Najlepsza folia antywłamaniowa do sklepu

nowoczesne folie bezpieczne w warszawieFolie antywłamaniowe są stosowane wszędzie tam gdzie nie ma możliwości zamontowania zabezpieczeń mechanicznych, i od kilku lat stają się coraz bardziej rozpowszechnione. Jest to bowiem zabezpieczenie o tyle skuteczne co niewidoczne, gdyż po dokładnym nałożeniu folii za pomocą preparatów chemicznych jest ona całkowicie niewidoczna, i nie przesłania w żaden sposób widoczności z okna, jeśli nie jest ona barwiona czy też nie została upodobniona do folii reklamowej. Zadaniem folii jest uniemożliwienie osobom nieupoważnionym wtargnięcia na teren obiektu po rozbiciu szyby, która utrzymywana jest przez folię w całości nawet po spękaniu. Folie te są wystarczająco wytrzymałe by dobrze znosić uderzenia i próby przecięcia, dlatego też uznawane są za najskuteczniejszą metodę zniechęcenia do prób pokonania zabezpieczenia, lub też opóźnienia takich prób na czas wystarczający do przyjazdu załogi interwencyjnej lub patrolu policji. Jednym z najbardziej rekomendowanych producentów folii jest firma wykonująca nowoczesne folie bezpieczne w Warszawie, gdzie zaopatruje się mnóstwo firm mających obiekty biurowe czy handlowe, wymagające zastosowania niekonwencjonalnego zabezpieczenia. Folie od owej firmy są uznawane za najtrwalsze i najwytrzymalsze, a podczas testów wypadają one najlepiej, zarówno pod względem znoszenia obciążeń po uszkodzeniu szyby, jak i pod kątem wytrzymałości na próby usunięcia folii.

Producent oferuje usługę montażu w cenie zakupu folii, a jest to szczególnie atrakcyjna opcja w przypadku zabezpieczania okien o dużej przekątnej, czy też zewnętrznych ścian szklanych. Montaż takiej folii wymaga bowiem dokładności oraz umiejętności użycia preparatów, dlatego też zaleca się skorzystanie z usług doświadczonych instalatorów zamiast prób samodzielnego montażu.