Bardzo elegancka czarna sukienka kopertowa

Dostałam zaproszenie na osiemnaste urodziny mojej siostry. Uwielbiam takie uroczystości. Spotyka się wtedy cała rodzina i się dobrze bawimy. Przynajmniej jest okazja żeby się spotkać i potańcować. Największym problemem u mnie jest znalezienie sobie idealnego stroju. Nigdy Nie jestem w stanie wybrać tej jednej sukienki. Albo mi się żadna nie podoba, albo jest za drogo, albo podoba mi się mnóstwo.

Perfekcyjna sukienka na osiemnastkę

damska czarna sukienka kopertowaPostanowiłam, że tym razem nie będę szukała stroju na ostatnią chwilę. Przeszłam wszystkie sklepy z każdego wybrałam jakąś sukienkę. Ale nagle natrafiłam na naprawdę piękny strój. Była to damska czarna sukienka kopertowa. Nigdy takiej nie miałam okazji przymierzyć. Były różne kolory do wyboru, ja wybrałam czarną, klasyczną, bo z tego co wiem to ten kolor wyszczupla. Materiał był bardzo delikatny w dotyku. Gdy ją przymierzyłam to się zakochałam. Robiła mi bardzo piękną figurę i wydłużała nogi. Była taka delikatna w dotyku i przyjazna dla skóry. Nie mogłam się jej oprzeć. Dostępne były też różne długości tej sukienki. Ja wybrałam taką nad kolana, bo w innych źle się czuje. Miała ona naszyte złote guziki, a w pasie była przewiązana paskiem, który robił piękna talie. W pasie była odcinana, a ja uwielbiam taki krój. Dół rozkloszowany, ale wcale mnie nie poszerzał. Pasował idealnie. Zapinana była na kryty zamek, dzięki temu nie psuł on wyglądu tej sukienki. Od razu ją kupiłam. Na imprezie urodzinowej zrobiła ona szał. Każdy był w niej zakochany. Materiał się nie zaciągał, ani nic się nie podnosiło. Po kilku praniach nadal wyglądała jak nowa. Nie gniotła się, a zabrudzenia schodziły z niej z łatwością. Czarny kolor sprawia, że model tej sukienki długo nie wyjdzie z mody. Będą mogła ją nosić bardzo długo. Wyglądałam w niej jak bym była jakąś popularną modelką. Każdy się za mną obejrzał na ulicy, gdy szłam w niej ubrana.

Jestem zadowolona z kupna tej sukienki. Mam nadzieje, że będzie mi ona towarzyszyła na jeszcze większych uroczystościach. Chodzę teraz bardzo często do tego sklepu, żeby poszukać jakiś innych modeli sukienek. Nigdy tak łatwo nie szły mi zakupy. Teraz jestem pewna tego co chcę kupić. Bardzo się ciesze, że znalazłam ten sklep i są tu takie piękne sukienki. Zabrałam tam również moje przyjaciółki i siostrę. Również znalazły coś dla siebie za nie dużą cenę.