Dystrybutory wody do biur

Mimo, że upalne dni już dawno minęły to warto o  nich pomyśleć już teraz. Dlaczego? Myślę, że nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że w naszym kraju istnieje obowiązek zapewnienia przez pracodawców wody do picia dla pracowników, którzy wykonują swoją pracę zarobkową w pomieszczeniach upalnych, w których jest naprawdę gorąco. Pracodawcom sprawia to niemały problem, ponieważ wiąże się z ciągłym zakupem wody butelkowanej, co często jest kosztowne.

Oferta dystrybutorów wody do biura

dystrybutor wody do biuraProblem ten pojawia się głównie w biurach i korporacjach, gdzie pracuje kilka, a nawet kilkanaście osób w jednym pomieszczeniu, przez co zakupiona woda butelkowana bardzo szybko się kończy. Jednak jest rozwiązanie tego problemu, a nim jest dystrybutor wody do biura. Jest to urządzenie, które składa się ze średnich rozmiarów podestu oraz dużego baniaka z wodą. Podest ten zawiera jeden lub dwa przyciski. W większości dystrybutorów jest to jeden przycisk, po którego naciśnięciu zaczyna lecieć chłodna woda. Istnieją jednak dystrybutory wody do biura, które zawierają także dodatkowy, czerwony przycisk, dzięki któremu zaczyna płynąć woda ciepła. Warto także dodać, że często dystrybutor wody do biura wyposażony jest także w uchwyt na plastikowe kubeczki. Jest to oszczędna sprawa, ponieważ każdy  pracownik może pobrać sobie jeden kubeczek na cały dzień, co nie tylko redukuje koszty, ale także ochrania nasze środowisko. Istotna jest także butla, w którą zaopatrzony jest nasz dystrybutor. Otóż istotne jest, aby była ona jak największych rozmiarów. To zapobiega sytuacji, w której w połowie dnia skończy się woda w dystrybutorze, a nasi pracownicy zostaną spragnieni bez możliwości skorzystania z wody. Warto także wspomnieć o cenie, jaką posiada dystrybutor wody do biura. Otóż nie jest ona wysoka, choć początkowo może się tak wydawać. Kwota wydana szybko się zwraca.

Okazuje się, że osiągnięcie techniki, jakim jest dystrybutor wody do biura znacznie ułatwia pracodawcom wykazanie troski o swoich pracowników. Nie tylko zmniejsza ilość czasu poświęcanego na zapewnienie wody pitnej, ale także redukuje koszty. Myślę, że jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla pracowników korporacji, ale także dla innych, znacznie mniejszych biur. Warto jest więc pomyśleć o takim rozwiązaniu i wprowadzić dystrybutor wody do biura we własnej firmie.