Torba silikonowa marzeniem nie jednej kobiety

Torebka. Każda z nas rozumie jak bardzo ważna jest to rzecz w codziennym życiu. Dla wielu życie bez torebki, nie jest możliwe. Jak się okazuje, torebka damska to nie tylko dodatek do naszej całej kompozycji, stylizacji. To uwieńczenie naszej garderoby. W świecie mody obowiązuje kilka zasad. Sprawa ma się podobnie jeżeli chodzi o świat torebek. Niestety mało, która z nas je zna.

Silikonowa torebka pomocą w każdej sytuacji

torby silikonoweGdybyśmy jednak je poznały, znacznie ułatwiłoby to nam życie. Popełniałybyśmy zdecydowanie mniej błędów ubraniowych. Postaramy się przekazać, te najbardziej podstawowe i bardzo pomocne. Pierwszą z nich jest dobieranie wielkości torebki do wysokości i gabarytów danej właścicielki. Dlaczego jest to tak bardzo ważne? Z kilku powodów. Przede wszystkim dlatego, że źle dobrana torebka może spowodować, że jeszcze bardziej nas pomniejszy. Optycznie zmniejszy nasz wzrost. Panie, które są posiadaczkami niskiego wzrostu, powinny unikać torebek wielkich, szerokich. Dla nich zdecydowanie lepsze będą torby typu workowatego lub typowe listonoszki. Dzięki temu nie będziemy musiały obawiać się tego, że staniemy się przez nie o wiele niższe niż w rzeczywistości jesteśmy. Sprawa kolejna to wielkość torebki. Panie o dość obfitym biuście powinny unikać z kolei torebek małych na tak zwanym „pasku”. To jeszcze optycznie powiększa nasze kształty. Osoby wysokie i te bardziej zbudowane, będą świetnie prezentowały się z torebkami większymi typu shopper. W tym miejscu warto jest podkreślić jak bardzo ważną kwestią jest to z jakiego materiału została wykonana nasza torebka. W obecnym czasie, bardzo modne i popularne są torby silikonowe. Chyba nie trzeba przekonywać innych dla czego. Przede wszystkim zachęcają do siebie swoimi barwnymi, wyrazistymi kolorami. Ich kolejnym plusem jest aspekt praktyczności. Torba silikonowa to rewelacyjne rozwiązanie dla mam. Dlaczego?

Może wydać się to dziwne, ale wyobraźmy sobie, że nasz ukochany brzdąc wylewa nam napój wprost na naszą ulubioną torebkę, a za kilka minut musimy właśnie wyjść. Na szczęście torebka silikonowa pozwala na bardzo szybkie zmycie zabrudzenia, bez obawy, że plama wsiąknie. Silikonowe torby są, też bardzo dobre na deszcz i śnieg – nie przemakają. Torebki tego typu dają nam gwarancję użyteczności.