Gdzie najtaniej wynajmę samochód?

 

Postanowiłem zmienić samochód. Bardzo chciałem kupić sobie najnowszy model sportowego samochodu, który miał być dostępny w europie dopiero za kilka tygodni. Musiałem już jednak zapłacić za niego zaliczkę, dlatego sprzedałem swój poprzedni samochód. Teraz potrzebowałem auta na te kilka tygodni. Zdecydowałem się je wynająć. Musiałem tylko znaleźć do tego odpowiednie miejsce.

Wynająłem tanio samochód na długi czas

najtańszy najem długoterminowyWiedziałem, że najem długoterminowy jest o wiele korzystniejszy niż wynajmowanie samochodu na krótki okres czasu, ale i tak musiałem najpierw znaleźć odpowiednią wypożyczalnię. Porozmawiałem na ten temat z moim kolegą z pracy. Powiedziałem mu, że zależ mi na niskiej cenie, ponieważ i tak będę musiał niedługo wydać sporo kasy na nowe autko. Polecił mi on jedną wypożyczalnię samochodową. Gwarantował mi on, że oferują tam najtańszy najem długoterminowy w naszej okolicy. Byłem ciekawy, czy rzeczywiście tak jest, czy tylko robi on komuś reklamę. Wiedziałem już jakie są mniej więcej ceny na rynku wynajmu długoterminowego, dlatego od razu zadzwoniłem i zapytałem o cenę najtańszego auta na wynajem. Okazało się, ze faktycznie mieli oni bardzo dobre, konkurencyjne ceny. Ostatecznie zdecydowałem się tam wynająć samochód na te kilka tygodni. Wkrótce przekonałem się, że to była bardzo dobra decyzja.

Przede wszystkim mieli oni bardzo dobre ceny, ale nie mniej ważne było dla mnie to, że wynajmowane przez nich samochody posiadały specjalny pakiet ubezpieczeniowy, można było nimi wyjeżdżać zagranicę i nie miały dobowego limitu kilometrów. Tak oferta w połączeniu z niską ceną była dla mnie bardzo korzystna. Podziękowałem kumplowi za polecenie mi takiego sprawdzonego miejsca, gdzie można bez zbędnych formalności wynająć tanio samochód.