Gdzie w Świebodzicach wynajmę pokój?

 

Na jakiś czas musiałam wyjechać do Świebodzic. Miałam tutaj kilka spraw do załatwienia. Wiedziałam, że zajmie mi to około dwóch miesięcy. Nie opłacało mi się w tym celu wynajmować pokoju w luksusowym hotelu, ponieważ musiałabym wydać na to krocie. Uznałam, że dużo lepszym rozwiązaniem będzie znalezienie jakiegoś małego i cichego pokoju na wynajem. Do wyjazdu pozostało już niewiele czasu, dlatego jak najszybciej zabrałam się za poszukiwania noclegu.

Wynajęłam przestronny pokój w Świebodzicach

pokoje na wynajem świebodziceCałe szczęście poszukiwania dość szybko okazały się niezwykle „owocne”. Bardzo szybko znalazłam przestronne i świetnie urządzone pokoje na wynajem Świebodzice to miejscowość w centrum której mieścił się niewielki pensjonat, który je oferował. W ogłoszeniu pokazane były zdjęcia. Mogłam na nich zobaczyć duży, widny pokój z podwójnym łóżkiem, biurkiem, szafą oraz niewielką komodą. Byłam pewna, że zmieszczę tam wszystkie rzeczy, które planowałam ze sobą zabrać do Świebodzic. Pokój posiadał także dostęp do prywatnej łazienki z prysznicem, co oznaczało dla mnie komfort i poczucie bezpieczeństwa. Oczywiście można go było zamknąć na klucz. Do mojej prywatnej dyspozycji w pokoju należał również telewizor. Mogłam też korzystać tam z bezpłatnego dostępu do WIFI, co było dla mnie dużym ułatwieniem. Szczególnie, że nie musiałam narzekać na prędkość internetu. Dokonałam rezerwacji i zapłaciłam za całe dwa miesiące z góry. Szybko przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja. Kiedy trafiłam na miejsce, od razu byłam bardzo zadowolona z pokoju. Okazał się przestronny i duży, dokładnie tak jak wyglądało to na zdjęciu. Był on już wysprzątany i mimo wczesnej pory mogłam już się zameldować. Przez całe dwa miesiące bardzo się cieszyłam, że znalazłam taki fajny pokój w tak dobrej i atrakcyjnej cenie. Raz na jakiś czas pojawiała się pani sprzątaczka, która go sprzątała, jeśli sobie tego życzyłam.

Dwa miesiące minęły bardzo szybko i nawet nie spostrzegłam się, kiedy zaczęłam się pakować na wyjazd. Jestem przekonana, że jeśli jeszcze kiedyś będę musiała wyjechać do tej miejscowości (a istniała na to duża szansa) to z pewnością od razu skieruję się do tego pensjonatu. Biorąc pod uwagę cenę oraz to, jak nowocześnie jest urządzony ten pokój zdecydowanie się to opłaca.