Ile kosztuje Level 7.0?

Gdy planujemy zakup roweru górskiego, musimy nastawić się na sporo szukania, porównywania i konsultowania. Bowiem nie ma sensu inwestować swoich pieniędzy w przypadkowy sprzęt, który nie będzie spełniał pokładanych w nim oczekiwań. Dlatego wybierajmy tak, aby nabyć produkt możliwie najlepszej jakości za rozsądne pieniądze. Co jednak wcale łatwe nie jest.

Wytrzymałe Levele „siódemki” od Krossa 

wytrzymały kross level 7.0Dobry rower górski to taki, który nie tylko da nam komfort, ale także poczucie bezpieczeństwa. Bowiem rowerem górskim jeździ się nie tylko rekreacyjnie, ale i uczestniczy w różnego rodzaju zawodach, tak profesjonalnych, jak i amatorskich. Dlatego, tak naprawdę, jednoślad górski powinien być ze wszech miar uniwersalny. Tak, by nadawał się równie dobrze do codziennych, rekreacyjnych przejażdżek, jak i do sesji treningowych, czy też na wypad poza miasto. Takim rowerem jest zdecydowanie Level 7.0 od firmy Kross. Level jest najlepszą serią rowerów górskich tej firmy. Czemu najlepszą? Bowiem w Levelach na niczym się nie oszczędza, a mimo tego, ich cena ciągle jest zadowalająca. „Siódemka” jest wyposażona w bardzo lekką, acz wytrzymałą, aluminiową ramę, dzięki której całkowita waga roweru nie przekracza czternastu kilogramów. Trzeba też wspomnieć o kołach w rozmiarze dwudziestu ośmiu cali, a także bardzo efektywnym amortyzatorze, dzięki któremu nasze nadgarstki i łokcie nie będą narażone na obciążenia. Wytrzymały Kross Level 7.0 jest rowerem dla osób, które cenią sobie sprzęt o sportowym charakterze, unikalnym designie, a także nieprzeciętnych parametrach technicznych. Zatem jeśli szukamy porządnego roweru, ale nie droższego niż cztery tysiące złotych, to „siódemka” jest skrojoną na miarę naszych potrzeb. Zwłaszcza, że jej cena to niecałe trzy tysiące sześćset złotych, co daje nam oszczędność czterystu złotych, którą z kolei możemy przeznaczyć na oświetlenie, doposażenie, czy też kask lub ochraniacze. 

Niestety wielu cyklistów nie zdaje sobie sprawy z faktu, że dobry rower wcale nie musi być drogi. Bowiem przyzwyczajenie, nakazuje niektórym z nich, szukać ofert zagranicznych producentów. Tymczasem między Krossami, a konkurencyjnymi markami, nie ma w tej klasie istotnych różnic, a jeżeli są drobne to wyłącznie na korzyść Levela „siódemki”.