Kostka granitowa od poleconego producenta

Klient, dla którego obecnie pracowałem miał spore wymagania. Owszem, płacił mi bardzo dużo i zgadzałem się na jego warunki. Ogólnie, to znał się on na rzeczy i dzięki temu osobiście pilnował wszystkich spraw. Takich klientów miałem w swojej karierze niewielu.

Dobrej jakości kostka granitowa od producenta

producent kostki granitowejKlient zażyczył sobie, żeby na terenie jego posesji położyć kostkę granitową w kolorze czerwonym. Nie miałem dojść do takiej kostki, ale zapewniłem klienta, że wszystko da się załatwić. Kiedy moi ludzie pracowali, to ja zabrałem się za poszukiwania producenta takiej kostki, bo musiałem ją bardzo szybko zamówić. Zadzwoniłem do kumpla z branży i powiedział mi, że najlepszy producent kostki granitowej ma firmę w okolicy. Zalecił mi, żebym tylko u niego złożył zamówienie, ponieważ oferuje on najlepszą kostkę granitową w kraju. Dostałem namiar i od razu pojechałem do tego producenta. Wziąłem auto, żeby mieć jak przewieść kostkę na miejsce prac. Do producenta dotarłem dość szybko, bo jego firma nie mieściła się daleko. Producent posiadał w ofercie czerwoną kostkę granitową w dużej ilości, co mnie zdecydowanie uspokoiło, ponieważ jej położenie zaplanowane było na następny dzień. Zamówiłem potrzebną ilość kostki i wróciłem do swoich pracowników. Patrzyli na mnie z podziwem i gratulowali, że temat tak sprawnie ogarnąłem. Nie bez powodu to właśnie ja byłem szefem w tej firmie. Klient po raz kolejny utwierdził się w przekonaniu, że jestem w stanie załatwić wszystko.

Po zakończonym zleceniu nie miałem czasu na odpoczynek, ponieważ odezwał się do mnie kolejny klient, którego zresztą podesłał do mnie mój poprzedni zleceniodawca. Był tak zadowolony z moich usług, że zdecydował się je polecać swoim znajomym. To mi oczywiście odpowiadało.