Meble w stylu art deco – komoda

Uwielbiam przedmioty o oryginalnej estetyce – przyciągają wzrok i mogą naprawdę budzić zachwyt. Niedawno postanowiłam nieco odmienić wystrój w swoim mieszkaniu. Miałam nadzieję, że uda mi się stworzyć niebanalne aranżacje. Chciałam sobie stworzyć estetyczne i oryginalne otoczenie. Spędzam w mieszkaniu sporo czasu, dlatego zależy mi na tym, by było w pełni dopasowane do moich upodobań estetycznych oraz potrzeb.

Stylowa i praktyczna komoda art deco

duża komoda art decoMoje mieszkanie do tej pory prezentowało się dosyć zwyczajnie i nudno. Postanowiłam to zmienić, dodając każdemu pomieszczeniu jakiś ciekawy element, który odmieniłby charakter aranżacji. Zaczęłam szukać informacji o różnych stylach w wystroju wnętrz, aby znaleźć coś, co mnie zainspiruje. W końcu trafiłam na mebel, który mnie zachwycił. Była to duża komoda art deco. Od razu wiedziałam, że chcę ją mieć w swoim salonie. Taki mebel podoba mi się z kilku powodów. Przede wszystkim rewelacyjnie wygląda – meble w stylu art deco charakteryzują się oryginalną formą, która nadaje im naprawdę ciekawego wyglądu. Jednak estetyka nie jest tutaj najważniejsza – podczas projektowania takich mebli zwraca się również uwagę na ich funkcjonalność. Praktyczność jest dla mnie także bardzo ważna, ponieważ cenię sobie wnętrza, które można określić ergonomicznymi. W takich pomieszczeniach człowiek się o wiele lepiej czuje. Wybrana przeze mnie komoda ma sporo szuflad i szafek, przez co zapewnia dużo miejsca, w którym mogę uporządkować najróżniejsze rzeczy. Mam sporo drobiazgów, które do tej pory nie miały swojego miejsca. Nie mogłam się doczekać, aż pochowam je w nowej komodzie. Zrobiłam miejsce w swoim salonie i ustawiłam tam mebel. Całość od razu zaczęła się prezentować zupełnie inaczej – udało mi się więc osiągnąć swój cel.

Nie spodziewałam się, że wystarczy jeden mebel, aby całkowicie zmienić aranżację mojego salonu. Nowa komoda prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Zdecydowałam się ją umieścić właśnie w tym pomieszczeniu, ponieważ należy ono do bardziej reprezentacyjnej części mieszkania. Spędzam w nim bowiem czas ze swoimi gośćmi, dlatego zależało mi na tym, aby robić na nich dobre wrażenie. Nowy mebel przyciąga wzrok, a przy okazji jest naprawdę praktyczny – takie połączenie bardzo mi się spodobało.