Piękne place zabaw w śląskim

Wybierając nasze nowe mieszkanie, a dokładniej mówiąc pierwsze, które miało być naszym na własność, chyba zbyt wielu rzeczy nie przemyśleliśmy. Ogólnie to wybraliśmy bardzo fajne osiedle zamknięte, gdzie było sporo przestrzeni, dużo terenów zielonych, mnóstwo miejsc parkingowych i w ogóle. Ale kiedy kilka lat później byliśmy już rodzicami kilkuletniego chłopca, to zdaliśmy sobie sprawę, że brakuje tutaj jednego kluczowego elementu dla rodzin z dziećmi, czyli placu zabaw.

Województwo śląskie – najlepsze place zabaw

plac zabaw w śląskimTo było aż dziwne, że nie było na terenie naszego osiedla żadnego placu zabaw. Ale z drugiej strony faktycznie, gdy wprowadzaliśmy się tu, to praktycznie nie było dzieci – były prawie same pary bezdzietne lub ewentualnie osoby starsze, które już raczej odchowały swoje dzieci. Teraz sytuacja wyglądała zgoła inaczej, bo w prawie każdym mieszkaniu są dzieci i wszystkie są w miarę podobny wieku. Jako matka takiego dziecka postanowiłam zebrać sąsiadów i przedyskutować sprawę placu zabaw. Inni, okazało się ku mojemu zadowoleniu, mają podobne zdanie do mnie i do mojego męża. Czyli powinien tu być plac zabaw. Mamy w sumie sporo wolnej przestrzeni zielonej, gdzie taki plac mógłby powstać. Zaczęliśmy więc konsultować się z naszą spółdzielnią w sprawach ewentualnych pozwoleń i wtedy zaczęliśmy szukać najlepszej firmy, która byłaby w stanie nam taki plac postawić. Jeśli chodzi natomiast o plac zabaw w śląskim, to nasze województwo było w stanie zaoferować nam naprawdę wiele różnych opcji i to naprawdę porządnej jakości w bardzo przystępnych cenach. Po przeanalizowaniu elementów, jakie nasz plac zabaw miałby oferować dzieciom, oraz po wyznaczeniu konkretnej przestrzeni, jaką miałby zająć, ustaliliśmy szczegóły z producentem, gotowi na nową, szczególną inwestycję na naszym osiedlu.

Gdy powiedzieliśmy naszym dzieciom, że postawiony zostanie u nas plac zabaw, to radość była nie do opisania. Widać było, że wszystkim tego placu zabaw brakuje u nas. Na szczęście cały projekt, wykonanie i zamontowanie nie trwało długo. Wszystko zostało wykonane dokładnie w takim czasie, w jakim firma zapowiedziała nam, że to zrobi. Fajnie, że natrafiliśmy na taką świetną działalność, która swoje usługi ma na najwyższym możliwym poziomie.