Pogwarancyjne serwisowanie telefonu

Jestem szczęśliwym posiadaczem telefonu marki Apple. Niestety jestem również bardzo pechowym człowiekiem. Lubię aktywnie spędzać czas, co przy moim roztrzepaniu prowadzi do wielu nieszczęść. Ostatnio doszło do takiego nieszczęścia, gdy jechałem rowerem z dużą prędkością, nie zauważyłem krawężnika. Mnie nic się nie stało, ale za to mój iPhone potrzebował wizyty w serwisie.

Serwisowanie telefonów marki Apple

pogwarancyjny serwis Apple WarszawaMoje aktywne spędzanie czasu połączone z byciem dość roztrzepanym człowiekiem, prowadzi do wielu małych wypadków. Na szczęście za każdym razem ja wychodzę z nich cało, jednak mój sprzęt elektroniczny, czy też liczne gadżety — niekoniecznie. Ostatnim razem zdarzyło mi się podobne nieszczęście, kiedy szybko jechałem rowerem i nie zauważyłem wystającego krawężnika. Przewróciłem się, a z kieszeni spodni wypadł mi mój iPhone. Niestety czarny scenariusz, który pojawił się w mojej głowie, spełnił się dość szybko, ponieważ szybka na ekranie pękła. Jako że telefon ten mam już od trzech lat, potrzebny był mi pogwarancyjny serwis Apple Warszawa to moje miasto, w którym mieszkam już od dzieciństwa, dlatego też właśnie tam szukałem podobnego serwisu. Na szczęście się nie zawiodłem i prędko takowy znalazłem. Od razu oddałem tam swój telefon, licząc na to, że odbiorę go po kilku dniach i będzie jak nowy. Moje nadzieje nie okazały się wyrwane z kosmosu, ponieważ faktycznie tak się zdarzyło!

Teraz kiedy jeżdżę rowerem, a w kieszeni znajduje się mój iPhone, jestem o wiele bardziej uważny. Jestem również bardzo wdzięczny pogwarancyjnemu serwisowi, za to, że tak szybko uporał się z naprawą mojego telefonu. Z pewnością będę go polecał swoim znajomym, którym zdarzy się podobne nieszczęście. Jestem nadal bardzo szczęśliwy, że oddałem swój sprzęt w tak fachowe ręce.