Popularne Kross Hexagon

Kross posiada bardzo szeroką ofertę rowerów górskich. Jej flagową serią jest Hexagon. Jednoślad, o którym można powiedzieć bardzo wiele, ponieważ jest jednym z najlepszych w swojej klasie, szczególnie modele z najwyższych serii. 

Górski Hexagon od Krossa 

rower kross hexagonPolska firma rowerowa Kross jest obecna na rodzimym rynku od trzech dekad. Zajmuje się produkcją jednośladów, osprzętu oraz akcesoriów. Aktualnie jest liderem na polskim rynku i nic nie wskazuje, żeby ktokolwiek mógł jej zagrozić. Zresztą nie może to dziwić, patrząc na jakość i solidność jednośladów, które są sygnowane logotypem Kross. Rower Kross Hexagon to propozycja dla wszystkich początkujących i średniozaawansowanych cyklistów. To jednoślady wyposażone w firmowy osprzęt oraz odznaczające się perfekcyjną geometrią. Większość Hexagonów posiada koła w rozmiarze dwudziestu ośmiu cali, ale jest też możliwość ich zmiany na te dwudziesto dziewięcio calowe. To już kwestia indywidualnych potrzeb i preferencji. Rower Kross Hexagon to nie tylko, jakość, ale również bardzo atrakcyjna cena. Najniższe modele w serii kosztują niewiele ponad tysiąc złotych, natomiast wyższe, przeznaczone do udziału w zawodach i maratonach MTB, to wydatek rzędu trzech – czterech tysięcy. Zatem nieważne, czy nasz budżet jest niski, czy wysoki, na pewno znajdziemy Hexagona na miarę naszych oczekiwań. Oferta tej firmy jest najbardziej korzystna pod względem stosunku ceny do jakości produktu. Bowiem nie znajdziemy zachodniego jednośladu, tak dobrze wyposażonego, w tak niskiej cenie. 

Niewątpliwie Hexagony zasłużyły na swoją renomę. To rower uniwersalny i sprawdzony, na którym można przemierzyć niemal cały świat. Doskonały zarówno do jazdy w terenie, jak i do codziennych przejażdżek w zatłoczonym mieście.