Projektant wnętrz z Małopolski

 

Przez ostatnie kilka lat systematycznie odkładaliśmy wraz z żoną co miesiąc pewną sumę z wypłaty. Dlaczego? Mieliśmy cel. Chcieliśmy kupić mieszkanie za własną gotówkę, nie wikłając się w zadłużenia. Chcieliśmy kupić mieszkanie marzeń i urządzić je tak, by nie chciało nam się go opuszczać. Dlatego też, kiedy odebraliśmy klucze do naszych czterech kątów, zdecydowaliśmy że skorzystamy z pomocy projektanta wnętrz.

Wnętrze urządzone przez projektanta

aranżacja wnętrz małopolskieNasze uczucia podczas odbierania kluczy były nie do opisania. Byliśmy podekscytowani i przeszczęśliwi, uśmiech nie potrafił zejść nam z ust. Doznaliśmy bowiem ogromnej satysfakcji, gdyż mieszkanie było owocem naszej wieloletniej, ciężkiej pracy i systematycznego oszczędzania. Dlatego też chcieliśmy, by było urządzone specjalnie pod nasze gusta. Do tego celu potrzebowaliśmy fachowca, którego domeną jest aranżacja wnętrz Małopolskie to województwo, które zamieszkuje dużo ludzi sukcesu i przede wszystkim – świetnych specjalistów w swoich dziedzinach. Dlatego też kilka dni zajęło nam przeglądanie portfolio różnych projektantów wnętrz, by wiedzieć, jakiego efektu oczekujemy. Kiedy w końcu stało się to dla nas jasne, skontaktowaliśmy się z fachowcem od aranżacji wnętrz. Spotkanie przebiegło bardzo miło, od razu wiedzieliśmy, że on rozumie nas, jak i nasze potrzeby. Dlatego też zdecydowaliśmy się powierzyć mu zaprojektowanie wnętrza naszego nowego mieszkania, z nadzieją, że zakochamy się w tej wizji.

Teraz kiedy mieszkamy już w naszych nowych czterech kątach, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Projektant zaaranżował wnętrze mieszkania tak, że do tej pory jesteśmy pod wrażeniem jego talentu. Za każdym razem, kiedy mamy gości, wystrój naszego domu jest wielokrotnie chwalony. Bardzo nam się to podoba!