Salon w Łodzi oferujący hybrydowy manicure

W Łodzi mieszkam od kilku miesięcy. Przeprowadziłam się tutaj po studiach, bo we wcześniejszej miejscowości nie mogłam znaleźć pracy. Raz z rodzicami byliśmy tutaj przejazdem, ale kompletnie tego nie pamiętam. Dlatego od momentu przeprowadzki wszędzie chodzę z GPS-em i wszystkiego szukam w internecie. Najgorsze jest to, że mój system pracy nie pozwala na jakieś głębsze poznanie się, więc nawet nie ma z kim spotkać się po pracy, czy po prostu o coś poradzić.

Najlepsze manicurzystki hybrydowe w Łodzi

manicure hybrydowy w łodziWcześniej zawsze chodziłam regularnie do fryzjera i kosmetyczki. Teraz miałam tyle spraw związanych z przeprowadzką, że kompletnie o siebie nie zadbałam. Kiedy spojrzałam ostatnio na siebie w lustrze, to aż się przeraziłam. Okropne odrosty, zaniedbana cera, a do tego zniszczone paznokcie. Zrozumiałam wtedy, że czas wziąć się za siebie. Wyszukałam w przeglądarce internetowej manicure hybrydowy w Łodzi i zaczęłam szukać najlepszej opcji. Dzięki stronkom na portalach społecznościowych, efekt prac kosmetyczek można z łatwością podejrzeć. Dodatkowo nawet ceny usług są udostępnianie na stronkach. Dzięki temu w łatwy sposób mogłam porównać kilka miejsc i wybrać tą, która wydawała mi się najlepsza. Napisałam wiadomość prywatną i praktycznie od razu dostałam wiadomość zwrotną kiedy i o której są wolne terminy. Jako że troszkę szukałam inspiracji odnośnie wzorów w internecie, to pozapisywałam sobie kilka zdjęć, które najbardziej wpadły mi w oko. Do gabinetu miałam spory kawałek, niestety zapomniałam wcześniej sprawdzić lokalizacji. Z początku byłam nawet na siebie zła, że nie sprawdziłam miejsca wcześniej, ale po wejściu do salonu kompletnie o tym zapomniałam.

Gabinet był bardzo elegancki, nowoczesne meble i unoszący się przyjemny zapach od razu wprowadził mnie w błogi stan. Miła obsługa zaprosiła mnie do mojego stanowiska. Pokazałam inspiracje, jakie znalazłam w internecie i poinformowano mnie, że nie ma problemu, że mogą namalować mi na paznokciach co tylko chcę. Po niespełna dwóch godzinach moje dłonie były nie do poznania. Piękna hybryda ozdobiona własnoręcznie wykonanymi wzorkami od razu przypadła mi do gustu. Cena również była bardzo korzystna. Myślę, że znalazłam dla siebie idealne miejsce, które zadba o moje paznokcie.